felgi RacingLine
Tu je bestseller

Model: FBX162
1 267,60 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
316,90 € / ks hruby- Priemer diskov:21"
- Šírka:10"
- Šírka zadného ráfika:11.0"
- Rozteč:5x112
- ET:35
- ET Späť:42
- Nosnosť [kg]:955
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine

Model: F138
1 990,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
497,50 € / ks hruby- Priemer diskov:23"
- Šírka:10"
- Šírka zadného ráfika:11.0"
- Rozteč:5x112
- ET:40
- ET Späť:47
- Variant (šírka):Zmiešané
Felgi GMP Italia

Model: MATISSE
662,40 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
165,60 € / ks hruby- Priemer diskov:16"
- Šírka:6.5"
- Rozteč:5x114.3
- ET:45
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B5909
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x112
- ET:40
- Nosnosť [kg]:765
- Variant (šírka):4 identické
Felgi Haxer

Model: HX06F
1 560,50 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
390,13 € / ks hruby- Priemer diskov:22"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x112
- ET:30
- Nosnosť [kg]:900 kg/
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: FBX142
1 267,60 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
316,90 € / ks hruby- Priemer diskov:21"
- Šírka:10"
- Šírka zadného ráfika:11.0"
- Rozteč:5x112
- ET:45
- ET Späť:42
- Nosnosť [kg]:1000
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine

Model: FBX142
1 267,60 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
316,90 € / ks hruby- Priemer diskov:21"
- Šírka:10"
- Rozteč:5x112
- ET:45
- Nosnosť [kg]:1000
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: H3286F
1 267,60 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
316,90 € / ks hruby- Priemer diskov:21"
- Šírka:9.5"
- Rozteč:5x112
- ET:30.1
- Nosnosť [kg]:900 kg/
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: FBX142
1 487,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
371,83 € / ks hruby- Priemer diskov:22"
- Šírka:9.5"
- Šírka zadného ráfika:11.5"
- Rozteč:5x112
- ET:45
- ET Späť:47
- Nosnosť [kg]:1000
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine

Model: FBX142
1 487,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
371,83 € / ks hruby- Priemer diskov:22"
- Šírka:9.5"
- Rozteč:5x112
- ET:45
- Nosnosť [kg]:950
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: FBX162
1 487,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
371,83 € / ks hruby- Priemer diskov:22"
- Šírka:9.5"
- Šírka zadného ráfika:11.5"
- Rozteč:5x112
- ET:45
- ET Späť:47
- Nosnosť [kg]:955
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine

Model: FBX162
1 487,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
371,83 € / ks hruby- Priemer diskov:22"
- Šírka:9.5"
- Rozteč:5x112
- ET:45
- Nosnosť [kg]:955
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: 3S198
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x112
- ET:40
- Nosnosť [kg]:815
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: H3317F
609,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
152,25 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7"
- Rozteč:5x114.3
- ET:49
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: I0313
1 096,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
274,20 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:8.5"
- Šírka zadného ráfika:9.5"
- Rozteč:5x112
- ET:43
- Nosnosť [kg]:790
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine

Model: FBX162
1 487,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
371,83 € / ks hruby- Priemer diskov:22"
- Šírka:9"
- Šírka zadného ráfika:10.5"
- Rozteč:5x112
- ET:32
- ET Späť:38
- Nosnosť [kg]:955
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine

Model: FBX162
1 487,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
371,83 € / ks hruby- Priemer diskov:22"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x112
- ET:32
- Nosnosť [kg]:955
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: 1308B
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8.5"
- Šírka zadného ráfika:9.5"
- Rozteč:5x112
- ET:30
- ET Späť:35
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine

Model: 1308B
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x112
- ET:30
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: 1308B
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8.5"
- Šírka zadného ráfika:9.5"
- Rozteč:5x112
- ET:30
- ET Späť:35
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):Zmiešané




Moderný dizajn
Perfektné padnutie
Vysoká odolnosť
Doprava zdarma do 24 hodín
Individuálny projekt
Oddaná opatrovateľka









