Felgi GMP Italia

Model: QSTAR
1 038,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
259,50 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8"
- Šírka zadného ráfika:9.0"
- Rozteč:5x112
- ET:35
- ET Späť:20
- Nosnosť [kg]:900 kg/
- Variant (šírka):Zmiešané
Felgi GMP Italia

Model: LUNICA
1 178,50 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
294,63 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:8.5"
- Šírka zadného ráfika:9.5"
- Rozteč:5x112
- ET:35
- ET Späť:40
- Nosnosť [kg]:875
- Variant (šírka):Zmiešané
Felgi GMP Italia

Model: LUNICA
1 178,50 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
294,63 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:8.5"
- Šírka zadného ráfika:9.5"
- Rozteč:5x112
- ET:45
- ET Späť:40
- Nosnosť [kg]:800
- Variant (šírka):Zmiešané
Felgi GMP Italia

Model: QSTAR
1 260,50 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
315,13 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:9"
- Šírka zadného ráfika:10.0"
- Rozteč:5x112
- ET:34
- ET Späť:48
- Nosnosť [kg]:900 kg/
- Variant (šírka):Zmiešané
Felgi GMP Italia

Model: QSTAR
1 260,50 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
315,13 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:8"
- Šírka zadného ráfika:10.0"
- Rozteč:5x112
- ET:35
- ET Späť:48
- Nosnosť [kg]:900 kg/
- Variant (šírka):Zmiešané
Felgi GMP Italia

Model: EVENTO
1 196,10 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
299,03 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:8"
- Šírka zadného ráfika:9.0"
- Rozteč:5x112
- ET:25
- ET Späť:20
- Nosnosť [kg]:850
- Variant (šírka):Zmiešané
Felgi GMP Italia

Model: EVENTO
1 193,20 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
298,30 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:8"
- Šírka zadného ráfika:9.0"
- Rozteč:5x112
- ET:25
- ET Späť:30
- Nosnosť [kg]:850
- Variant (šírka):Zmiešané
Felgi GMP Italia

Model: EVENTO
1 256,60 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
314,15 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:8"
- Šírka zadného ráfika:9.0"
- Rozteč:5x112
- ET:25
- ET Späť:30
- Nosnosť [kg]:850
- Variant (šírka):Zmiešané
Felgi GMP Italia

Model: EVENTO
1 196,10 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
299,03 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:8"
- Šírka zadného ráfika:9.0"
- Rozteč:5x112
- ET:25
- ET Späť:30
- Nosnosť [kg]:850
- Variant (šírka):Zmiešané
Felgi GMP Italia

Model: EVENTO
1 021,50 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
255,38 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x112
- ET:25
- ET Späť:45
- Nosnosť [kg]:800
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: EVENTO
921,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
230,25 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x112
- ET:25
- ET Späť:45
- Nosnosť [kg]:800
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: EVENTO
1 193,20 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
298,30 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:8"
- Šírka zadného ráfika:9.0"
- Rozteč:5x112
- ET:25
- ET Späť:20
- Nosnosť [kg]:850
- Variant (šírka):Zmiešané
Felgi GMP Italia

Model: EVENTO
1 193,20 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
298,30 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:8"
- Šírka zadného ráfika:9.0"
- Rozteč:5x112
- ET:25
- ET Späť:20
- Nosnosť [kg]:850
- Variant (šírka):Zmiešané
Felgi GMP Italia

Model: BERGHEM
1 356,10 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
339,03 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:8.5"
- Šírka zadného ráfika:9.5"
- Rozteč:5x112
- ET:35
- Nosnosť [kg]:850
- Variant (šírka):Zmiešané
Felgi GMP Italia

Model: EVENTO
1 021,50 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
255,38 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x112
- ET:45
- ET Späť:25
- Nosnosť [kg]:800
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: BERGHEM
826,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
206,58 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x112
- ET:45
- ET Späť:35
- Nosnosť [kg]:750
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: BERGHEM
1 390,20 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
347,55 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x112
- ET:37
- ET Späť:50
- Nosnosť [kg]:965
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: BERGHEM
1 321,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
330,25 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x112
- ET:37
- ET Späť:50
- Nosnosť [kg]:965
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: QSTAR
1 021,50 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
255,38 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x112
- ET:30
- Nosnosť [kg]:900 kg/
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: TITAN
1 579,50 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
394,88 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:9.5"
- Rozteč:5x112
- ET:26
- Nosnosť [kg]:750
- Variant (šírka):4 identické




Moderný dizajn
Perfektné padnutie
Vysoká odolnosť
Doprava zdarma do 24 hodín
Individuálny projekt
Oddaná opatrovateľka









