Felgi Haxer

Model: HX042
999,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
249,75 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x112
- ET:40
- Nosnosť [kg]:765
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B1048
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Šírka zadného ráfika:9.5"
- Rozteč:5x112
- ET:43
- Nosnosť [kg]:850
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine

Model: Y1188
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x112
- ET:32.5
- Nosnosť [kg]:765
- Variant (šírka):4 identické
Felgi Haxer

Model: A1227
1 170,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
292,50 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:8.5"
- Šírka zadného ráfika:9.5"
- Rozteč:5x112
- ET:35
- ET Späť:37
- Nosnosť [kg]:850
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine

Model: B1110
609,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
152,25 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:6.5"
- Rozteč:5x114.3
- ET:50
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: BY479
719,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
179,83 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x112
- ET:35
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: Y1188
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x112
- ET:38
- Nosnosť [kg]:765
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: BY479
719,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
179,83 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x112
- ET:35
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: A1407
609,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
152,25 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x114.3
- ET:40
- Nosnosť [kg]:725
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: Y1188
794,90 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
198,73 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x112
- ET:34.5
- Nosnosť [kg]:750
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B5199
385,10 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
96,28 € / ks hruby- Priemer diskov:14"
- Šírka:6"
- Rozteč:4x100
- ET:38
- Nosnosť [kg]:620
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: FBX132
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Šírka zadného ráfika:9.5"
- Rozteč:5x112
- ET:40
- ET Späť:45
- Nosnosť [kg]:850
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine

Model: FBX132
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x112
- ET:40
- Nosnosť [kg]:850
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: FBX120
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x112
- ET:42
- Nosnosť [kg]:850
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B5929
609,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
152,25 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x114.3
- ET:40
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
Felgi SDT Stahlrader

Model: SDT264662
53,40 € / ks. hruby
pozadu
ks.
hruby
- Priemer diskov:16"
- Šírka:6.5"
- Rozteč:6x130
- ET:54
- Nosnosť [kg]:1250
felgi RacingLine

Model: B1048
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x112
- ET:35
- Nosnosť [kg]:765
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B1258
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Šírka zadného ráfika:9.5"
- Rozteč:5x112
- ET:43
- ET Späť:42
- Nosnosť [kg]:750
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine

Model: B1258
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x112
- ET:43
- Nosnosť [kg]:750
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: TOTALE
1 798,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
449,50 € / ks hruby- Priemer diskov:21"
- Šírka:8.5"
- Šírka zadného ráfika:9.5"
- Rozteč:5x112
- ET:35
- ET Späť:36
- Nosnosť [kg]:800
- Variant (šírka):Zmiešané




Moderný dizajn
Perfektné padnutie
Vysoká odolnosť
Doprava zdarma do 24 hodín
Individuálny projekt
Oddaná opatrovateľka









