LadneFelgi.pl

Model: LF269275
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:5Q0907275
- Značka auta:VW
- Model auta:Caravelle
- Roky výroby:11/2019-12/2023
LadneFelgi.pl

Model: LF269276
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:5Q0907275
- Značka auta:VW
- Model auta:Caravelle
- Roky výroby:01/2003-12/2018
LadneFelgi.pl

Model: LF269277
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:5Q0907275B
- Značka auta:VW
- Model auta:Caravelle
- Roky výroby:01/2003-12/2018
LadneFelgi.pl

Model: LF269267
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:1K0907253C
- Značka auta:VW
- Model auta:Bora
- Roky výroby:01/2005-12/2010
LadneFelgi.pl

Model: LF269268
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:1K0907253D
- Značka auta:VW
- Model auta:Bora
- Roky výroby:01/2005-12/2010
LadneFelgi.pl

Model: LF269269
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:2N0907275A
- Značka auta:VW
- Model auta:Caddy
- Roky výroby:11/2020-12/2024
LadneFelgi.pl

Model: LF269270
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:2N0907251
- Značka auta:VW
- Model auta:Caddy
- Roky výroby:12/2003-12/2024
LadneFelgi.pl

Model: LF269264
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:5Q0907275
- Značka auta:VW
- Model auta:Beetle
- Roky výroby:12/2012-12/2019
LadneFelgi.pl

Model: LF269265
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:5Q0907275B
- Značka auta:VW
- Model auta:Beetle
- Roky výroby:12/2012-12/2019
LadneFelgi.pl

Model: LF269266
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:1K0907253D
- Značka auta:VW
- Model auta:Beetle
- Roky výroby:01/2006-12/2011
LadneFelgi.pl

Model: LF269257
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:5Q0907275B
- Značka auta:VW
- Model auta:Arteon
- Roky výroby:01/2017-12/2023
LadneFelgi.pl

Model: LF269258
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:5Q0907275G
- Značka auta:VW
- Model auta:Arteon
- Roky výroby:06/2020-12/2024
LadneFelgi.pl

Model: LF269259
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:PAD907255B
- Značka auta:VW
- Model auta:Arteon
- Roky výroby:06/2020-12/2024
LadneFelgi.pl

Model: LF269260
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:5Q0907275A
- Značka auta:VW
- Model auta:Arteon
- Roky výroby:01/2017-06/2024
LadneFelgi.pl

Model: LF269261
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:5Q0907275F
- Značka auta:VW
- Model auta:Atlas
- Roky výroby:01/2024-12/2024
LadneFelgi.pl

Model: LF269262
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:5Q0907275
- Značka auta:VW
- Model auta:Atlas
- Roky výroby:01/2017-12/2023
LadneFelgi.pl

Model: LF269263
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:5Q0907275B
- Značka auta:VW
- Model auta:Atlas
- Roky výroby:01/2017-12/2023
LadneFelgi.pl

Model: LF269250
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:2N0907251
- Značka auta:VW
- Model auta:Amarok
- Roky výroby:03/2018-12/2024
LadneFelgi.pl

Model: LF269251
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:5Q0907275
- Značka auta:VW
- Model auta:Amarok
- Roky výroby:01/2016-12/2024
LadneFelgi.pl

Model: LF269252
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:5Q0907275B
- Značka auta:VW
- Model auta:Amarok
- Roky výroby:01/2016-12/2024




Moderní design
Perfektní padnutí
Vysoká odolnost
Doprava zdarma do 24 hodin
Individuální projekt
Oddaná pečovatelka









