LadneFelgi.pl

Model: LF269313
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:5Q0907275B
- Značka auta:VW
- Model auta:Lamando
- Roky výroby:01/2015-12/2023
LadneFelgi.pl

Model: LF269314
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:30D907251
- Značka auta:VW
- Model auta:Magotan
- Roky výroby:09/2022-12/2024
LadneFelgi.pl

Model: LF269315
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:5Q0907275
- Značka auta:VW
- Model auta:Magotan
- Roky výroby:01/2016-06/2023
LadneFelgi.pl

Model: LF269316
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:5Q0907275B
- Značka auta:VW
- Model auta:Magotan
- Roky výroby:01/2016-06/2023
LadneFelgi.pl

Model: LF269304
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:1K0907253D
- Značka auta:VW
- Model auta:Golf
- Roky výroby:01/2006-12/2007
LadneFelgi.pl

Model: LF269305
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:1K0907253D
- Značka auta:VW
- Model auta:GTI
- Roky výroby:01/2006-12/2012
LadneFelgi.pl

Model: LF269306
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:30D907251
- Značka auta:VW
- Model auta:Jetta
- Roky výroby:09/2022-06/2023
LadneFelgi.pl

Model: LF269307
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:5Q0907275
- Značka auta:VW
- Model auta:Jetta
- Roky výroby:01/2013-12/2019
LadneFelgi.pl

Model: LF269308
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:5Q0907275
- Značka auta:VW
- Model auta:Jetta
- Roky výroby:07/2010-12/2023
LadneFelgi.pl

Model: LF269309
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:5Q0907275B
- Značka auta:VW
- Model auta:Jetta
- Roky výroby:07/2010-12/2023
LadneFelgi.pl

Model: LF269298
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:1K0907253D
- Značka auta:VW
- Model auta:Sagitar
- Roky výroby:01/2008-12/2011
LadneFelgi.pl

Model: LF269299
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:5Q0907275
- Značka auta:VW
- Model auta:Golf
- Roky výroby:01/2009-12/2023
LadneFelgi.pl

Model: LF269300
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:5Q0907275B
- Značka auta:VW
- Model auta:Golf
- Roky výroby:01/2009-12/2023
LadneFelgi.pl

Model: LF269301
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:9A790727502
- Značka auta:VW
- Model auta:Golf
- Roky výroby:01/2009-12/2023
LadneFelgi.pl

Model: LF269302
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:1K0907253D
- Značka auta:VW
- Model auta:Golf
- Roky výroby:01/2008-12/2014
LadneFelgi.pl

Model: LF269303
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:1K0907253D
- Značka auta:VW
- Model auta:Golf
- Roky výroby:01/2007-12/2011
LadneFelgi.pl

Model: LF269292
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:5Q0907275
- Značka auta:VW
- Model auta:Cross Blue
- Roky výroby:04/2016-12/2019
LadneFelgi.pl

Model: LF269293
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:5Q0907275B
- Značka auta:VW
- Model auta:Cross Blue
- Roky výroby:04/2016-12/2019
LadneFelgi.pl

Model: LF269294
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:9A790727502
- Značka auta:VW
- Model auta:Cross Blue
- Roky výroby:04/2016-12/2019
LadneFelgi.pl

Model: LF269295
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:5Q0907275
- Značka auta:VW
- Model auta:EOS
- Roky výroby:02/2006-06/2018




Moderní design
Perfektní padnutí
Vysoká odolnost
Doprava zdarma do 24 hodin
Individuální projekt
Oddaná pečovatelka









