LadneFelgi.pl

Model: LF269296
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:1K0907253D
- Značka auta:VW
- Model auta:EOS
- Roky výroby:01/2007-12/2011
LadneFelgi.pl

Model: LF269297
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:1K0907253D
- Značka auta:VW
- Model auta:EOS
- Roky výroby:01/2006-12/2017
LadneFelgi.pl

Model: LF269291
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:A0025409517
- Značka auta:VW
- Model auta:Crafter
- Roky výroby:01/2006-12/2016
LadneFelgi.pl

Model: LF269284
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:1K0907253D
- Značka auta:VW
- Model auta:CC
- Roky výroby:01/2009-12/2011
LadneFelgi.pl

Model: LF269285
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:2N0907275A
- Značka auta:VW
- Model auta:Crafter
- Roky výroby:03/2018-12/2024
LadneFelgi.pl

Model: LF269286
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:5Q0907275
- Značka auta:VW
- Model auta:Crafter
- Roky výroby:07/2014-12/2023
LadneFelgi.pl

Model: LF269287
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:5Q0907275B
- Značka auta:VW
- Model auta:Crafter
- Roky výroby:07/2014-12/2023
LadneFelgi.pl

Model: LF269288
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:A0009054100
- Značka auta:VW
- Model auta:Crafter
- Roky výroby:04/2006-06/2014
LadneFelgi.pl

Model: LF269289
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:A0009057200
- Značka auta:VW
- Model auta:Crafter
- Roky výroby:04/2006-06/2014
LadneFelgi.pl

Model: LF269290
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:A0009050030
- Značka auta:VW
- Model auta:Crafter
- Roky výroby:04/2006-06/2014
LadneFelgi.pl

Model: LF269278
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:9A790727502
- Značka auta:VW
- Model auta:Caravelle
- Roky výroby:01/2003-12/2018
LadneFelgi.pl

Model: LF269279
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:30D907251
- Značka auta:VW
- Model auta:CC
- Roky výroby:09/2022-12/2024
LadneFelgi.pl

Model: LF269280
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:5Q0907275
- Značka auta:VW
- Model auta:CC
- Roky výroby:01/2018-06/2023
LadneFelgi.pl

Model: LF269281
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:3AA907275
- Značka auta:VW
- Model auta:CC
- Roky výroby:06/2011-12/2020
LadneFelgi.pl

Model: LF269282
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:3AA907275
- Značka auta:VW
- Model auta:CC
- Roky výroby:06/2011-12/2017
LadneFelgi.pl

Model: LF269283
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:1K0907255B
- Značka auta:VW
- Model auta:CC
- Roky výroby:01/2009-12/2010
LadneFelgi.pl

Model: LF269271
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:5Q0907275
- Značka auta:VW
- Model auta:Caddy
- Roky výroby:12/2003-12/2024
LadneFelgi.pl

Model: LF269272
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:5Q0907275B
- Značka auta:VW
- Model auta:Caddy
- Roky výroby:12/2003-12/2024
LadneFelgi.pl

Model: LF269273
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:9A790727502
- Značka auta:VW
- Model auta:Caddy
- Roky výroby:12/2003-12/2024
LadneFelgi.pl

Model: LF269274
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:2N0907275A
- Značka auta:VW
- Model auta:California
- Roky výroby:11/2019-12/2022




Moderní design
Perfektní padnutí
Vysoká odolnost
Doprava zdarma do 24 hodin
Individuální projekt
Oddaná pečovatelka









