LadneFelgi.pl

Model: LF269329
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:1K0907253A
- Značka auta:VW
- Model auta:New Beetle
- Roky výroby:01/2006-12/2011
LadneFelgi.pl

Model: LF269330
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:1K0907253E
- Značka auta:VW
- Model auta:New Beetle
- Roky výroby:01/2006-12/2011
LadneFelgi.pl

Model: LF269331
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:5Q0907275F
- Značka auta:VW
- Model auta:Passat
- Roky výroby:01/2024-12/2024
LadneFelgi.pl

Model: LF269332
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:3WA907255
- Značka auta:VW
- Model auta:Passat
- Roky výroby:09/2023-12/2024
LadneFelgi.pl

Model: LF269333
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:95C907275
- Značka auta:VW
- Model auta:Passat
- Roky výroby:09/2023-12/2024
LadneFelgi.pl

Model: LF269334
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:30D907251
- Značka auta:VW
- Model auta:Passat
- Roky výroby:08/2022-12/2024
LadneFelgi.pl

Model: LF269322
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:5Q0907275
- Značka auta:VW
- Model auta:New Beetle
- Roky výroby:08/2011-06/2020
LadneFelgi.pl

Model: LF269323
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:1K0907253C
- Značka auta:VW
- Model auta:New Beetle
- Roky výroby:01/2006-12/2011
LadneFelgi.pl

Model: LF269324
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:1K0907255D
- Značka auta:VW
- Model auta:New Beetle
- Roky výroby:01/2006-12/2011
LadneFelgi.pl

Model: LF269325
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:1K0907253C
- Značka auta:VW
- Model auta:New Beetle
- Roky výroby:02/1998-07/2011
LadneFelgi.pl

Model: LF269326
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:1K0907255D
- Značka auta:VW
- Model auta:New Beetle
- Roky výroby:02/1998-07/2011
LadneFelgi.pl

Model: LF269327
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:1K0907253D
- Značka auta:VW
- Model auta:New Beetle
- Roky výroby:01/2006-12/2011
LadneFelgi.pl

Model: LF269317
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:1K0907255B
- Značka auta:VW
- Model auta:Magotan
- Roky výroby:01/2015-12/2016
LadneFelgi.pl

Model: LF269318
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:3AA907275
- Značka auta:VW
- Model auta:Magotan
- Roky výroby:01/2014-12/2014
LadneFelgi.pl

Model: LF269319
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:1K0907255B
- Značka auta:VW
- Model auta:Magotan
- Roky výroby:01/2007-12/2013
LadneFelgi.pl

Model: LF269320
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:2N0907275A
- Značka auta:VW
- Model auta:Multivan
- Roky výroby:10/2019-12/2024
LadneFelgi.pl

Model: LF269321
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:5Q0907275
- Značka auta:VW
- Model auta:Multivan
- Roky výroby:03/2004-12/2015
LadneFelgi.pl

Model: LF269310
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:9A790727502
- Značka auta:VW
- Model auta:Jetta
- Roky výroby:07/2010-12/2023
LadneFelgi.pl

Model: LF269311
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:1K0907253D
- Značka auta:VW
- Model auta:Jetta
- Roky výroby:01/2005-12/2014
LadneFelgi.pl

Model: LF269312
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:5Q0907275
- Značka auta:VW
- Model auta:Lamando
- Roky výroby:01/2015-12/2023




Moderní design
Perfektní padnutí
Vysoká odolnost
Doprava zdarma do 24 hodin
Individuální projekt
Oddaná pečovatelka









