LadneFelgi.pl

Model: LF269092
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:6877936
- Značka auta:Rolls Royce
- Model auta:Cullinan
- Roky výroby:01/2019-12/2023
LadneFelgi.pl

Model: LF269093
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:36106877937
- Značka auta:Rolls Royce
- Model auta:Cullinan
- Roky výroby:02/2018-12/2023
LadneFelgi.pl

Model: LF269088
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:36106790054
- Značka auta:Rolls Royce
- Model auta:Black Badge
- Roky výroby:01/2019-06/2020
LadneFelgi.pl

Model: LF269089
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:36106790054
- Značka auta:Rolls Royce
- Model auta:Black Badge
- Roky výroby:01/2016-12/2021
LadneFelgi.pl

Model: LF269090
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:36236798726
- Značka auta:Rolls Royce
- Model auta:Cabrio
- Roky výroby:06/2009-12/2011
LadneFelgi.pl

Model: LF269091
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:36106877937
- Značka auta:Rolls Royce
- Model auta:Cullinan
- Roky výroby:01/2019-12/2023
LadneFelgi.pl

Model: LF269082
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407004CB0A
- Značka auta:Renault
- Model auta:Zoe
- Roky výroby:04/2018-12/2024
LadneFelgi.pl

Model: LF269083
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407003743R
- Značka auta:Renault
- Model auta:Zoe
- Roky výroby:06/2019-12/2021
LadneFelgi.pl

Model: LF269084
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407000435R
- Značka auta:Renault
- Model auta:Zoe
- Roky výroby:06/2019-12/2021
LadneFelgi.pl

Model: LF269085
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407003743R
- Značka auta:Renault
- Model auta:Zoe
- Roky výroby:06/2012-12/2024
LadneFelgi.pl

Model: LF269086
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407000435R
- Značka auta:Renault
- Model auta:Zoe
- Roky výroby:06/2012-12/2024
LadneFelgi.pl

Model: LF269087
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407006UA0A
- Značka auta:Renault
- Model auta:Zoe E-TECH
- Roky výroby:01/2021-12/2024
LadneFelgi.pl

Model: LF269075
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:4031100Q0F
- Značka auta:Renault
- Model auta:Zoe
- Roky výroby:01/2021-12/2024
LadneFelgi.pl

Model: LF269076
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407004CB0A
- Značka auta:Renault
- Model auta:Zoe
- Roky výroby:10/2019-12/2023
LadneFelgi.pl

Model: LF269077
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407004CB0B
- Značka auta:Renault
- Model auta:Zoe
- Roky výroby:10/2019-12/2023
LadneFelgi.pl

Model: LF269078
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407704CB1B
- Značka auta:Renault
- Model auta:Zoe
- Roky výroby:10/2019-12/2023
LadneFelgi.pl

Model: LF269079
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407704CB0B
- Značka auta:Renault
- Model auta:Zoe
- Roky výroby:10/2019-12/2023
LadneFelgi.pl

Model: LF269080
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407003743R
- Značka auta:Renault
- Model auta:Zoe
- Roky výroby:07/2019-12/2023
LadneFelgi.pl

Model: LF269081
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407000435R
- Značka auta:Renault
- Model auta:Zoe
- Roky výroby:07/2019-12/2023
LadneFelgi.pl

Model: LF269069
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407009987R
- Značka auta:Renault
- Model auta:Wind
- Roky výroby:06/2010-12/2016




Moderní design
Perfektní padnutí
Vysoká odolnost
Doprava zdarma do 24 hodin
Individuální projekt
Oddaná pečovatelka









