LadneFelgi.pl

Model: LF269008
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407005578R
- Značka auta:Renault
- Model auta:Scenic II
- Roky výroby:01/2003-07/2010
LadneFelgi.pl

Model: LF269009
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:7701476662
- Značka auta:Renault
- Model auta:Scenic II
- Roky výroby:01/2003-07/2010
LadneFelgi.pl

Model: LF269010
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407005578R
- Značka auta:Renault
- Model auta:Scenic II
- Roky výroby:01/2003-12/2009
LadneFelgi.pl

Model: LF269011
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:7701476662
- Značka auta:Renault
- Model auta:Scenic II
- Roky výroby:01/2003-12/2009
LadneFelgi.pl

Model: LF269012
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407003743R
- Značka auta:Renault
- Model auta:Scenic III
- Roky výroby:01/2009-12/2018
LadneFelgi.pl

Model: LF269013
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407000435R
- Značka auta:Renault
- Model auta:Scenic III
- Roky výroby:01/2009-12/2018
LadneFelgi.pl

Model: LF269002
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407009322R
- Značka auta:Renault
- Model auta:Sandero
- Roky výroby:06/2012-12/2021
LadneFelgi.pl

Model: LF269003
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407009987R
- Značka auta:Renault
- Model auta:Sandero
- Roky výroby:06/2012-12/2021
LadneFelgi.pl

Model: LF269004
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407006UA0A
- Značka auta:Renault
- Model auta:Scenic E-TECH
- Roky výroby:01/2024-06/2024
LadneFelgi.pl

Model: LF269005
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:8200023746
- Značka auta:Renault
- Model auta:Scenic I
- Roky výroby:01/1997-12/2003
LadneFelgi.pl

Model: LF269006
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407002138R
- Značka auta:Renault
- Model auta:Scenic I
- Roky výroby:01/1997-12/2003
LadneFelgi.pl

Model: LF269007
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:400012631R
- Značka auta:Renault
- Model auta:Scenic I
- Roky výroby:01/1997-12/2003
LadneFelgi.pl

Model: LF268995
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:7701478868
- Značka auta:Renault
- Model auta:Modus
- Roky výroby:01/2004-12/2014
LadneFelgi.pl

Model: LF268996
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407009322R
- Značka auta:Renault
- Model auta:Oroch Pickup
- Roky výroby:01/2015-12/2023
LadneFelgi.pl

Model: LF268997
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407004CB0B
- Značka auta:Renault
- Model auta:QM6
- Roky výroby:07/2022-06/2024
LadneFelgi.pl

Model: LF268998
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407001628R
- Značka auta:Renault
- Model auta:Sandero
- Roky výroby:10/2012-12/2021
LadneFelgi.pl

Model: LF268999
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407009322R
- Značka auta:Renault
- Model auta:Sandero
- Roky výroby:10/2012-12/2021
LadneFelgi.pl

Model: LF269000
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407009987R
- Značka auta:Renault
- Model auta:Sandero
- Roky výroby:10/2012-12/2021
LadneFelgi.pl

Model: LF269001
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407001628R
- Značka auta:Renault
- Model auta:Sandero
- Roky výroby:06/2012-12/2021
LadneFelgi.pl

Model: LF268992
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:8200253215
- Značka auta:Renault
- Model auta:Modus
- Roky výroby:01/2004-12/2014




Moderní design
Perfektní padnutí
Vysoká odolnost
Doprava zdarma do 24 hodin
Individuální projekt
Oddaná pečovatelka









