LadneFelgi.pl

Model: LF269056
2 434,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
608,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407704CB1B
- Značka auta:Renault
- Model auta:Twingo
- Roky výroby:01/2022-12/2024
LadneFelgi.pl

Model: LF269057
2 434,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
608,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407005642R
- Značka auta:Renault
- Model auta:Twingo
- Roky výroby:01/2018-12/2024
LadneFelgi.pl

Model: LF269045
2 434,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
608,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407006UA0A
- Značka auta:Renault
- Model auta:Trafic
- Roky výroby:01/2021-12/2024
LadneFelgi.pl

Model: LF269046
2 434,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
608,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:4031100Q0F
- Značka auta:Renault
- Model auta:Trafic
- Roky výroby:01/2021-12/2024
LadneFelgi.pl

Model: LF269047
2 434,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
608,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407001628R
- Značka auta:Renault
- Model auta:Trafic
- Roky výroby:01/2014-12/2021
LadneFelgi.pl

Model: LF269048
2 434,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
608,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407009322R
- Značka auta:Renault
- Model auta:Trafic
- Roky výroby:01/2014-12/2021
LadneFelgi.pl

Model: LF269049
2 434,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
608,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407009987R
- Značka auta:Renault
- Model auta:Trafic
- Roky výroby:01/2014-12/2021
LadneFelgi.pl

Model: LF269050
2 434,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
608,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407006UA0A
- Značka auta:Renault
- Model auta:Trafic Passenger
- Roky výroby:06/2021-12/2024
LadneFelgi.pl

Model: LF269051
2 434,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
608,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407001628R
- Značka auta:Renault
- Model auta:Trafic Passenger
- Roky výroby:03/2014-05/2021
LadneFelgi.pl

Model: LF269042
2 434,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
608,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407004CB0A
- Značka auta:Renault
- Model auta:Trafic
- Roky výroby:01/2022-12/2024
LadneFelgi.pl

Model: LF269043
2 434,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
608,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407004CB0B
- Značka auta:Renault
- Model auta:Trafic
- Roky výroby:01/2022-12/2024
LadneFelgi.pl

Model: LF269044
2 434,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
608,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407704CB1B
- Značka auta:Renault
- Model auta:Trafic
- Roky výroby:01/2022-12/2024
LadneFelgi.pl

Model: LF269037
2 434,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
608,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407005663R
- Značka auta:Renault
- Model auta:Talisman
- Roky výroby:01/2016-06/2024
LadneFelgi.pl

Model: LF269038
2 434,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
608,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407004CB0A
- Značka auta:Renault
- Model auta:Talisman
- Roky výroby:01/2015-12/2023
LadneFelgi.pl

Model: LF269039
2 434,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
608,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407000435R
- Značka auta:Renault
- Model auta:Talisman
- Roky výroby:01/2015-12/2023
LadneFelgi.pl

Model: LF269040
2 434,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
608,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407004CB0A
- Značka auta:Renault
- Model auta:Talisman
- Roky výroby:01/2015-12/2020
LadneFelgi.pl

Model: LF269041
2 434,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
608,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407000435R
- Značka auta:Renault
- Model auta:Talisman
- Roky výroby:01/2015-12/2017
LadneFelgi.pl

Model: LF269031
2 434,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
608,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407009987R
- Značka auta:Renault
- Model auta:Symbol/Thalia
- Roky výroby:01/2013-12/2023
LadneFelgi.pl

Model: LF269032
2 434,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
608,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:A4539051701
- Značka auta:Renault
- Model auta:Symbol/Thalia
- Roky výroby:01/2013-12/2023
LadneFelgi.pl

Model: LF269033
2 434,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
608,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407009322B
- Značka auta:Renault
- Model auta:Symbol/Thalia
- Roky výroby:01/2013-12/2023




Moderní design
Perfektní padnutí
Vysoká odolnost
Doprava zdarma do 24 hodin
Individuální projekt
Oddaná pečovatelka









