LadneFelgi.pl

Model: LF269034
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407006UA0A
- Značka auta:Renault
- Model auta:Talisman
- Roky výroby:01/2020-12/2022
LadneFelgi.pl

Model: LF269035
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:4031100Q0F
- Značka auta:Renault
- Model auta:Talisman
- Roky výroby:01/2020-12/2022
LadneFelgi.pl

Model: LF269036
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407003UV0A
- Značka auta:Renault
- Model auta:Talisman
- Roky výroby:01/2016-06/2024
LadneFelgi.pl

Model: LF269024
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407004CB0B
- Značka auta:Renault
- Model auta:Symbol
- Roky výroby:03/2022-12/2023
LadneFelgi.pl

Model: LF269025
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407704CB1B
- Značka auta:Renault
- Model auta:Symbol
- Roky výroby:03/2022-12/2023
LadneFelgi.pl

Model: LF269026
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407001628R
- Značka auta:Renault
- Model auta:Symbol
- Roky výroby:01/2013-12/2023
LadneFelgi.pl

Model: LF269027
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407009322R
- Značka auta:Renault
- Model auta:Symbol
- Roky výroby:01/2013-12/2023
LadneFelgi.pl

Model: LF269028
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407009987R
- Značka auta:Renault
- Model auta:Symbol
- Roky výroby:01/2013-12/2023
LadneFelgi.pl

Model: LF269029
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407001628R
- Značka auta:Renault
- Model auta:Symbol/Thalia
- Roky výroby:01/2013-12/2023
LadneFelgi.pl

Model: LF269030
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407009322R
- Značka auta:Renault
- Model auta:Symbol/Thalia
- Roky výroby:01/2013-12/2023
LadneFelgi.pl

Model: LF269018
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407002138R
- Značka auta:Renault
- Model auta:Scenic RX4
- Roky výroby:01/2001-12/2003
LadneFelgi.pl

Model: LF269019
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:400012631R
- Značka auta:Renault
- Model auta:Scenic RX4
- Roky výroby:01/2001-12/2003
LadneFelgi.pl

Model: LF269020
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:400011621R
- Značka auta:Renault
- Model auta:Scenic RX4
- Roky výroby:01/2001-12/2003
LadneFelgi.pl

Model: LF269021
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407003743R
- Značka auta:Renault
- Model auta:Spider
- Roky výroby:03/2010-12/2015
LadneFelgi.pl

Model: LF269022
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407000435R
- Značka auta:Renault
- Model auta:Spider
- Roky výroby:03/2010-12/2015
LadneFelgi.pl

Model: LF269023
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407004CB0A
- Značka auta:Renault
- Model auta:Symbol
- Roky výroby:03/2022-12/2023
LadneFelgi.pl

Model: LF269017
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:8200023746
- Značka auta:Renault
- Model auta:Scenic RX4
- Roky výroby:01/2001-12/2003
LadneFelgi.pl

Model: LF269014
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407003743R
- Značka auta:Renault
- Model auta:Scenic III
- Roky výroby:01/2009-06/2016
LadneFelgi.pl

Model: LF269015
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407000435R
- Značka auta:Renault
- Model auta:Scenic III
- Roky výroby:01/2009-06/2016
LadneFelgi.pl

Model: LF269016
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407004CB0A
- Značka auta:Renault
- Model auta:Scenic IV
- Roky výroby:01/2016-12/2022




Moderní design
Perfektní padnutí
Vysoká odolnost
Doprava zdarma do 24 hodin
Individuální projekt
Oddaná pečovatelka









