LadneFelgi.pl

Model: LF269070
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:A4539051701
- Značka auta:Renault
- Model auta:Wind
- Roky výroby:06/2010-12/2016
LadneFelgi.pl

Model: LF269071
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407009322B
- Značka auta:Renault
- Model auta:Wind
- Roky výroby:06/2010-12/2016
LadneFelgi.pl

Model: LF269072
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407006UA0A
- Značka auta:Renault
- Model auta:XM3
- Roky výroby:01/2021-06/2024
LadneFelgi.pl

Model: LF269073
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407005642R
- Značka auta:Renault
- Model auta:XM3
- Roky výroby:01/2021-06/2024
LadneFelgi.pl

Model: LF269074
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407006UA0A
- Značka auta:Renault
- Model auta:Zoe
- Roky výroby:01/2021-12/2024
LadneFelgi.pl

Model: LF269067
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407001628R
- Značka auta:Renault
- Model auta:Wind
- Roky výroby:06/2010-12/2016
LadneFelgi.pl

Model: LF269068
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407009322R
- Značka auta:Renault
- Model auta:Wind
- Roky výroby:06/2010-12/2016
LadneFelgi.pl

Model: LF269064
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407002138R
- Značka auta:Renault
- Model auta:Vel Satis
- Roky výroby:01/2001-12/2009
LadneFelgi.pl

Model: LF269065
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:400012631R
- Značka auta:Renault
- Model auta:Vel Satis
- Roky výroby:01/2001-12/2009
LadneFelgi.pl

Model: LF269066
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:400011621R
- Značka auta:Renault
- Model auta:Vel Satis
- Roky výroby:01/2001-12/2009
LadneFelgi.pl

Model: LF269058
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407001628R
- Značka auta:Renault
- Model auta:Twingo
- Roky výroby:01/2007-06/2024
LadneFelgi.pl

Model: LF269059
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407009322R
- Značka auta:Renault
- Model auta:Twingo
- Roky výroby:01/2007-06/2024
LadneFelgi.pl

Model: LF269060
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407009987R
- Značka auta:Renault
- Model auta:Twingo
- Roky výroby:01/2007-06/2024
LadneFelgi.pl

Model: LF269061
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:A4539051701
- Značka auta:Renault
- Model auta:Twingo
- Roky výroby:01/2007-06/2024
LadneFelgi.pl

Model: LF269062
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407009322B
- Značka auta:Renault
- Model auta:Twingo
- Roky výroby:01/2007-06/2024
LadneFelgi.pl

Model: LF269063
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:8200023746
- Značka auta:Renault
- Model auta:Vel Satis
- Roky výroby:01/2001-12/2009
LadneFelgi.pl

Model: LF269052
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407009322R
- Značka auta:Renault
- Model auta:Trafic Passenger
- Roky výroby:03/2014-05/2021
LadneFelgi.pl

Model: LF269053
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407009987R
- Značka auta:Renault
- Model auta:Trafic Passenger
- Roky výroby:03/2014-05/2021
LadneFelgi.pl

Model: LF269054
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407004CB0A
- Značka auta:Renault
- Model auta:Twingo
- Roky výroby:01/2022-12/2024
LadneFelgi.pl

Model: LF269055
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407004CB0B
- Značka auta:Renault
- Model auta:Twingo
- Roky výroby:01/2022-12/2024




Moderní design
Perfektní padnutí
Vysoká odolnost
Doprava zdarma do 24 hodin
Individuální projekt
Oddaná pečovatelka









