LadneFelgi.pl

Model: LF269437
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:5Q0907275B
- Značka auta:VW
- Model auta:Touareg 2
- Roky výroby:01/2015-12/2019
LadneFelgi.pl

Model: LF269438
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:5Q0907275F
- Značka auta:VW
- Model auta:Touran
- Roky výroby:01/2024-12/2024
LadneFelgi.pl

Model: LF269426
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:7P0907275
- Značka auta:VW
- Model auta:Touareg
- Roky výroby:01/2012-12/2014
LadneFelgi.pl

Model: LF269427
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:4F0907275B
- Značka auta:VW
- Model auta:Touareg
- Roky výroby:01/2011-12/2017
LadneFelgi.pl

Model: LF269428
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:7PP907275F
- Značka auta:VW
- Model auta:Touareg
- Roky výroby:01/2007-07/2014
LadneFelgi.pl

Model: LF269429
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:4F0907275B
- Značka auta:VW
- Model auta:Touareg
- Roky výroby:01/2007-12/2011
LadneFelgi.pl

Model: LF269430
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:4F0907275D
- Značka auta:VW
- Model auta:Touareg
- Roky výroby:01/2006-12/2009
LadneFelgi.pl

Model: LF269431
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:7L0907275B
- Značka auta:VW
- Model auta:Touareg
- Roky výroby:02/2002-12/2007
LadneFelgi.pl

Model: LF269419
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:5Q0907275B
- Značka auta:VW
- Model auta:Tiguan L
- Roky výroby:01/2016-12/2023
LadneFelgi.pl

Model: LF269420
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:9A790727502
- Značka auta:VW
- Model auta:Tiguan L
- Roky výroby:01/2016-12/2023
LadneFelgi.pl

Model: LF269421
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:5Q0907275
- Značka auta:VW
- Model auta:Tiguan X
- Roky výroby:01/2018-12/2020
LadneFelgi.pl

Model: LF269422
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:5Q0907275B
- Značka auta:VW
- Model auta:Tiguan X
- Roky výroby:01/2018-12/2020
LadneFelgi.pl

Model: LF269423
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:5Q0907275F
- Značka auta:VW
- Model auta:Touareg
- Roky výroby:01/2024-12/2024
LadneFelgi.pl

Model: LF269424
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:5Q0907275
- Značka auta:VW
- Model auta:Touareg
- Roky výroby:08/2014-12/2023
LadneFelgi.pl

Model: LF269425
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:5Q0907275B
- Značka auta:VW
- Model auta:Touareg
- Roky výroby:08/2014-12/2023
LadneFelgi.pl

Model: LF269417
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:5Q0907275F
- Značka auta:VW
- Model auta:Tiguan L
- Roky výroby:01/2024-06/2024
LadneFelgi.pl

Model: LF269418
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:5Q0907275
- Značka auta:VW
- Model auta:Tiguan L
- Roky výroby:01/2016-12/2023
LadneFelgi.pl

Model: LF269416
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:1K0907253D
- Značka auta:VW
- Model auta:Tiguan
- Roky výroby:01/2008-12/2011
LadneFelgi.pl

Model: LF269410
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:3AA907275
- Značka auta:VW
- Model auta:Tiguan
- Roky výroby:05/2011-12/2015
LadneFelgi.pl

Model: LF269411
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:1K0907253C
- Značka auta:VW
- Model auta:Tiguan
- Roky výroby:01/2008-04/2011




Moderný dizajn
Perfektné padnutie
Vysoká odolnosť
Doprava zdarma do 24 hodín
Individuálny projekt
Oddaná opatrovateľka









