LadneFelgi.pl

Model: LF269395
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:5Q0907275B
- Značka auta:VW
- Model auta:T-Cross
- Roky výroby:01/2019-12/2023
LadneFelgi.pl

Model: LF269396
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:5Q0907275F
- Značka auta:VW
- Model auta:Teramont
- Roky výroby:01/2024-12/2024
LadneFelgi.pl

Model: LF269391
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:5Q0907275B
- Značka auta:VW
- Model auta:Tayron
- Roky výroby:01/2019-12/2023
LadneFelgi.pl

Model: LF269385
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:30D907251
- Značka auta:VW
- Model auta:Talagon
- Roky výroby:01/2022-12/2024
LadneFelgi.pl

Model: LF269386
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:5Q0907275F
- Značka auta:VW
- Model auta:Talagon
- Roky výroby:01/2021-12/2023
LadneFelgi.pl

Model: LF269387
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:30D907251
- Značka auta:VW
- Model auta:Tavendor
- Roky výroby:11/2022-12/2024
LadneFelgi.pl

Model: LF269388
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:5Q0907275F
- Značka auta:VW
- Model auta:Tavendor
- Roky výroby:01/2022-12/2023
LadneFelgi.pl

Model: LF269389
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:30D907251
- Značka auta:VW
- Model auta:Tayron
- Roky výroby:05/2022-12/2024
LadneFelgi.pl

Model: LF269390
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:5Q0907275
- Značka auta:VW
- Model auta:Tayron
- Roky výroby:01/2019-12/2023
LadneFelgi.pl

Model: LF269378
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:1K0907253E
- Značka auta:VW
- Model auta:Sagitar
- Roky výroby:01/2006-12/2017
LadneFelgi.pl

Model: LF269379
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:5Q0907275
- Značka auta:VW
- Model auta:Santana
- Roky výroby:09/2014-12/2023
LadneFelgi.pl

Model: LF269380
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:1K0907253C
- Značka auta:VW
- Model auta:Santana
- Roky výroby:01/2006-12/2011
LadneFelgi.pl

Model: LF269381
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:5Q0907275
- Značka auta:VW
- Model auta:Scirocco
- Roky výroby:01/2008-12/2019
LadneFelgi.pl

Model: LF269382
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:5Q0907275
- Značka auta:VW
- Model auta:Sharan
- Roky výroby:01/2008-06/2020
LadneFelgi.pl

Model: LF269383
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:5Q0907275
- Značka auta:VW
- Model auta:T5
- Roky výroby:03/2014-12/2019
LadneFelgi.pl

Model: LF269384
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:5Q0907275F
- Značka auta:VW
- Model auta:Tacqua
- Roky výroby:12/2019-12/2021
LadneFelgi.pl

Model: LF269372
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:1K0907255B
- Značka auta:VW
- Model auta:R36
- Roky výroby:01/2009-12/2011
LadneFelgi.pl

Model: LF269373
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:1K0907253D
- Značka auta:VW
- Model auta:Rabbit
- Roky výroby:01/2006-12/2011
LadneFelgi.pl

Model: LF269374
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:A0025400217
- Značka auta:VW
- Model auta:Routan
- Roky výroby:01/2011-12/2015
LadneFelgi.pl

Model: LF269375
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:7B0907253A
- Značka auta:VW
- Model auta:Routan
- Roky výroby:01/2009-12/2010




Moderný dizajn
Perfektné padnutie
Vysoká odolnosť
Doprava zdarma do 24 hodín
Individuálny projekt
Oddaná opatrovateľka









