LadneFelgi.pl

Model: LF269376
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:68001698AB
- Značka auta:VW
- Model auta:Routan
- Roky výroby:01/2005-12/2008
LadneFelgi.pl

Model: LF269377
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:30D907251
- Značka auta:VW
- Model auta:Sagitar
- Roky výroby:01/2022-12/2024
LadneFelgi.pl

Model: LF269367
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:5Q0907275B
- Značka auta:VW
- Model auta:Phideon
- Roky výroby:01/2016-12/2023
LadneFelgi.pl

Model: LF269368
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:5Q0907275
- Značka auta:VW
- Model auta:Polo
- Roky výroby:09/2017-12/2023
LadneFelgi.pl

Model: LF269369
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:5Q0907252B
- Značka auta:VW
- Model auta:Polo
- Roky výroby:09/2017-12/2023
LadneFelgi.pl

Model: LF269370
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:1K0907253D
- Značka auta:VW
- Model auta:R32
- Roky výroby:01/2006-12/2011
LadneFelgi.pl

Model: LF269371
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:1K0907253D
- Značka auta:VW
- Model auta:R320
- Roky výroby:01/2008-12/2008
LadneFelgi.pl

Model: LF269364
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:1K0907253E
- Značka auta:VW
- Model auta:Phaeton
- Roky výroby:06/2007-12/2010
LadneFelgi.pl

Model: LF269365
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:4D0907275D
- Značka auta:VW
- Model auta:Phaeton
- Roky výroby:01/2003-05/2007
LadneFelgi.pl

Model: LF269366
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:5Q0907275F
- Značka auta:VW
- Model auta:Phideon
- Roky výroby:01/2024-06/2024
LadneFelgi.pl

Model: LF269358
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:4F0907275B
- Značka auta:VW
- Model auta:Phaeton
- Roky výroby:06/2007-12/2010
LadneFelgi.pl

Model: LF269359
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:4F0907275D
- Značka auta:VW
- Model auta:Phaeton
- Roky výroby:06/2007-05/2010
LadneFelgi.pl

Model: LF269360
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:4D0907275C
- Značka auta:VW
- Model auta:Phaeton
- Roky výroby:01/2003-05/2007
LadneFelgi.pl

Model: LF269361
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:4D0907275E
- Značka auta:VW
- Model auta:Phaeton
- Roky výroby:01/2003-05/2007
LadneFelgi.pl

Model: LF269362
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:4D0907275
- Značka auta:VW
- Model auta:Phaeton
- Roky výroby:12/2001-05/2007
LadneFelgi.pl

Model: LF269363
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:99760602100
- Značka auta:VW
- Model auta:Phaeton
- Roky výroby:03/2001-12/2007
LadneFelgi.pl

Model: LF269351
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:3AA907275D
- Značka auta:VW
- Model auta:Passat CC
- Roky výroby:03/2008-12/2020
LadneFelgi.pl

Model: LF269352
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:3AA907275D
- Značka auta:VW
- Model auta:Passat CC
- Roky výroby:03/2008-12/2016
LadneFelgi.pl

Model: LF269353
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:1K0907253D
- Značka auta:VW
- Model auta:Passat CC
- Roky výroby:01/2009-12/2016
LadneFelgi.pl

Model: LF269354
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:1K0907253D
- Značka auta:VW
- Model auta:Passat CC
- Roky výroby:01/2009-12/2012




Moderný dizajn
Perfektné padnutie
Vysoká odolnosť
Doprava zdarma do 24 hodín
Individuálny projekt
Oddaná opatrovateľka









