LadneFelgi.pl

Model: LF269275
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:5Q0907275
- Značka auta:VW
- Model auta:Caravelle
- Roky výroby:11/2019-12/2023
LadneFelgi.pl

Model: LF269276
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:5Q0907275
- Značka auta:VW
- Model auta:Caravelle
- Roky výroby:01/2003-12/2018
LadneFelgi.pl

Model: LF269277
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:5Q0907275B
- Značka auta:VW
- Model auta:Caravelle
- Roky výroby:01/2003-12/2018
LadneFelgi.pl

Model: LF269267
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:1K0907253C
- Značka auta:VW
- Model auta:Bora
- Roky výroby:01/2005-12/2010
LadneFelgi.pl

Model: LF269268
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:1K0907253D
- Značka auta:VW
- Model auta:Bora
- Roky výroby:01/2005-12/2010
LadneFelgi.pl

Model: LF269269
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:2N0907275A
- Značka auta:VW
- Model auta:Caddy
- Roky výroby:11/2020-12/2024
LadneFelgi.pl

Model: LF269270
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:2N0907251
- Značka auta:VW
- Model auta:Caddy
- Roky výroby:12/2003-12/2024
LadneFelgi.pl

Model: LF269264
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:5Q0907275
- Značka auta:VW
- Model auta:Beetle
- Roky výroby:12/2012-12/2019
LadneFelgi.pl

Model: LF269265
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:5Q0907275B
- Značka auta:VW
- Model auta:Beetle
- Roky výroby:12/2012-12/2019
LadneFelgi.pl

Model: LF269266
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:1K0907253D
- Značka auta:VW
- Model auta:Beetle
- Roky výroby:01/2006-12/2011
LadneFelgi.pl

Model: LF269257
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:5Q0907275B
- Značka auta:VW
- Model auta:Arteon
- Roky výroby:01/2017-12/2023
LadneFelgi.pl

Model: LF269258
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:5Q0907275G
- Značka auta:VW
- Model auta:Arteon
- Roky výroby:06/2020-12/2024
LadneFelgi.pl

Model: LF269259
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:PAD907255B
- Značka auta:VW
- Model auta:Arteon
- Roky výroby:06/2020-12/2024
LadneFelgi.pl

Model: LF269260
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:5Q0907275A
- Značka auta:VW
- Model auta:Arteon
- Roky výroby:01/2017-06/2024
LadneFelgi.pl

Model: LF269261
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:5Q0907275F
- Značka auta:VW
- Model auta:Atlas
- Roky výroby:01/2024-12/2024
LadneFelgi.pl

Model: LF269262
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:5Q0907275
- Značka auta:VW
- Model auta:Atlas
- Roky výroby:01/2017-12/2023
LadneFelgi.pl

Model: LF269263
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:5Q0907275B
- Značka auta:VW
- Model auta:Atlas
- Roky výroby:01/2017-12/2023
LadneFelgi.pl

Model: LF269250
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:2N0907251
- Značka auta:VW
- Model auta:Amarok
- Roky výroby:03/2018-12/2024
LadneFelgi.pl

Model: LF269251
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:5Q0907275
- Značka auta:VW
- Model auta:Amarok
- Roky výroby:01/2016-12/2024
LadneFelgi.pl

Model: LF269252
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:5Q0907275B
- Značka auta:VW
- Model auta:Amarok
- Roky výroby:01/2016-12/2024




Moderný dizajn
Perfektné padnutie
Vysoká odolnosť
Doprava zdarma do 24 hodín
Individuálny projekt
Oddaná opatrovateľka









