LadneFelgi.pl

Model: LF269313
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:5Q0907275B
- Značka auta:VW
- Model auta:Lamando
- Roky výroby:01/2015-12/2023
LadneFelgi.pl

Model: LF269314
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:30D907251
- Značka auta:VW
- Model auta:Magotan
- Roky výroby:09/2022-12/2024
LadneFelgi.pl

Model: LF269315
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:5Q0907275
- Značka auta:VW
- Model auta:Magotan
- Roky výroby:01/2016-06/2023
LadneFelgi.pl

Model: LF269316
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:5Q0907275B
- Značka auta:VW
- Model auta:Magotan
- Roky výroby:01/2016-06/2023
LadneFelgi.pl

Model: LF269304
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:1K0907253D
- Značka auta:VW
- Model auta:Golf
- Roky výroby:01/2006-12/2007
LadneFelgi.pl

Model: LF269305
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:1K0907253D
- Značka auta:VW
- Model auta:GTI
- Roky výroby:01/2006-12/2012
LadneFelgi.pl

Model: LF269306
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:30D907251
- Značka auta:VW
- Model auta:Jetta
- Roky výroby:09/2022-06/2023
LadneFelgi.pl

Model: LF269307
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:5Q0907275
- Značka auta:VW
- Model auta:Jetta
- Roky výroby:01/2013-12/2019
LadneFelgi.pl

Model: LF269308
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:5Q0907275
- Značka auta:VW
- Model auta:Jetta
- Roky výroby:07/2010-12/2023
LadneFelgi.pl

Model: LF269309
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:5Q0907275B
- Značka auta:VW
- Model auta:Jetta
- Roky výroby:07/2010-12/2023
LadneFelgi.pl

Model: LF269298
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:1K0907253D
- Značka auta:VW
- Model auta:Sagitar
- Roky výroby:01/2008-12/2011
LadneFelgi.pl

Model: LF269299
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:5Q0907275
- Značka auta:VW
- Model auta:Golf
- Roky výroby:01/2009-12/2023
LadneFelgi.pl

Model: LF269300
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:5Q0907275B
- Značka auta:VW
- Model auta:Golf
- Roky výroby:01/2009-12/2023
LadneFelgi.pl

Model: LF269301
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:9A790727502
- Značka auta:VW
- Model auta:Golf
- Roky výroby:01/2009-12/2023
LadneFelgi.pl

Model: LF269302
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:1K0907253D
- Značka auta:VW
- Model auta:Golf
- Roky výroby:01/2008-12/2014
LadneFelgi.pl

Model: LF269303
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:1K0907253D
- Značka auta:VW
- Model auta:Golf
- Roky výroby:01/2007-12/2011
LadneFelgi.pl

Model: LF269292
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:5Q0907275
- Značka auta:VW
- Model auta:Cross Blue
- Roky výroby:04/2016-12/2019
LadneFelgi.pl

Model: LF269293
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:5Q0907275B
- Značka auta:VW
- Model auta:Cross Blue
- Roky výroby:04/2016-12/2019
LadneFelgi.pl

Model: LF269294
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:9A790727502
- Značka auta:VW
- Model auta:Cross Blue
- Roky výroby:04/2016-12/2019
LadneFelgi.pl

Model: LF269295
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:5Q0907275
- Značka auta:VW
- Model auta:EOS
- Roky výroby:02/2006-06/2018




Moderný dizajn
Perfektné padnutie
Vysoká odolnosť
Doprava zdarma do 24 hodín
Individuálny projekt
Oddaná opatrovateľka









