LadneFelgi.pl

Model: LF269296
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:1K0907253D
- Značka auta:VW
- Model auta:EOS
- Roky výroby:01/2007-12/2011
LadneFelgi.pl

Model: LF269297
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:1K0907253D
- Značka auta:VW
- Model auta:EOS
- Roky výroby:01/2006-12/2017
LadneFelgi.pl

Model: LF269291
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:A0025409517
- Značka auta:VW
- Model auta:Crafter
- Roky výroby:01/2006-12/2016
LadneFelgi.pl

Model: LF269284
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:1K0907253D
- Značka auta:VW
- Model auta:CC
- Roky výroby:01/2009-12/2011
LadneFelgi.pl

Model: LF269285
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:2N0907275A
- Značka auta:VW
- Model auta:Crafter
- Roky výroby:03/2018-12/2024
LadneFelgi.pl

Model: LF269286
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:5Q0907275
- Značka auta:VW
- Model auta:Crafter
- Roky výroby:07/2014-12/2023
LadneFelgi.pl

Model: LF269287
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:5Q0907275B
- Značka auta:VW
- Model auta:Crafter
- Roky výroby:07/2014-12/2023
LadneFelgi.pl

Model: LF269288
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:A0009054100
- Značka auta:VW
- Model auta:Crafter
- Roky výroby:04/2006-06/2014
LadneFelgi.pl

Model: LF269289
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:A0009057200
- Značka auta:VW
- Model auta:Crafter
- Roky výroby:04/2006-06/2014
LadneFelgi.pl

Model: LF269290
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:A0009050030
- Značka auta:VW
- Model auta:Crafter
- Roky výroby:04/2006-06/2014
LadneFelgi.pl

Model: LF269278
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:9A790727502
- Značka auta:VW
- Model auta:Caravelle
- Roky výroby:01/2003-12/2018
LadneFelgi.pl

Model: LF269279
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:30D907251
- Značka auta:VW
- Model auta:CC
- Roky výroby:09/2022-12/2024
LadneFelgi.pl

Model: LF269280
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:5Q0907275
- Značka auta:VW
- Model auta:CC
- Roky výroby:01/2018-06/2023
LadneFelgi.pl

Model: LF269281
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:3AA907275
- Značka auta:VW
- Model auta:CC
- Roky výroby:06/2011-12/2020
LadneFelgi.pl

Model: LF269282
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:3AA907275
- Značka auta:VW
- Model auta:CC
- Roky výroby:06/2011-12/2017
LadneFelgi.pl

Model: LF269283
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:1K0907255B
- Značka auta:VW
- Model auta:CC
- Roky výroby:01/2009-12/2010
LadneFelgi.pl

Model: LF269271
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:5Q0907275
- Značka auta:VW
- Model auta:Caddy
- Roky výroby:12/2003-12/2024
LadneFelgi.pl

Model: LF269272
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:5Q0907275B
- Značka auta:VW
- Model auta:Caddy
- Roky výroby:12/2003-12/2024
LadneFelgi.pl

Model: LF269273
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:9A790727502
- Značka auta:VW
- Model auta:Caddy
- Roky výroby:12/2003-12/2024
LadneFelgi.pl

Model: LF269274
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:2N0907275A
- Značka auta:VW
- Model auta:California
- Roky výroby:11/2019-12/2022




Moderný dizajn
Perfektné padnutie
Vysoká odolnosť
Doprava zdarma do 24 hodín
Individuálny projekt
Oddaná opatrovateľka









