LadneFelgi.pl

Model: LF269192
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:5Q0907275
- Značka auta:Skoda
- Model auta:Superb
- Roky výroby:05/2015-12/2022
LadneFelgi.pl

Model: LF269193
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:5Q0907275
- Značka auta:Skoda
- Model auta:Superb
- Roky výroby:03/2008-04/2015
LadneFelgi.pl

Model: LF269191
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:5Q0907275
- Značka auta:Skoda
- Model auta:Superb
- Roky výroby:05/2015-12/2023
LadneFelgi.pl

Model: LF269184
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:5Q0907251B
- Značka auta:Skoda
- Model auta:Rapid
- Roky výroby:05/2015-12/2022
LadneFelgi.pl

Model: LF269185
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:5Q0907275
- Značka auta:Skoda
- Model auta:Rapid
- Roky výroby:01/2012-04/2017
LadneFelgi.pl

Model: LF269186
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:5Q0907275B
- Značka auta:Skoda
- Model auta:Rapid
- Roky výroby:01/2012-04/2017
LadneFelgi.pl

Model: LF269187
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:9A790727502
- Značka auta:Skoda
- Model auta:Rapid
- Roky výroby:01/2012-04/2017
LadneFelgi.pl

Model: LF269188
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:5Q0907275
- Značka auta:Skoda
- Model auta:Roomster
- Roky výroby:01/2006-12/2018
LadneFelgi.pl

Model: LF269189
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:5Q0907275
- Značka auta:Skoda
- Model auta:Superb
- Roky výroby:01/2017-12/2023
LadneFelgi.pl

Model: LF269190
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:5Q0907251B
- Značka auta:Skoda
- Model auta:Superb
- Roky výroby:01/2017-12/2023
LadneFelgi.pl

Model: LF269178
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:5Q0907251B
- Značka auta:Skoda
- Model auta:Octavia
- Roky výroby:01/2015-12/2023
LadneFelgi.pl

Model: LF269179
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:5Q0907275
- Značka auta:Skoda
- Model auta:Octavia
- Roky výroby:10/2012-12/2014
LadneFelgi.pl

Model: LF269180
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:5Q0907275
- Značka auta:Skoda
- Model auta:Praktik
- Roky výroby:01/2016-12/2020
LadneFelgi.pl

Model: LF269181
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:5Q0907275B
- Značka auta:Skoda
- Model auta:Praktik
- Roky výroby:01/2016-12/2020
LadneFelgi.pl

Model: LF269182
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:9A790727502
- Značka auta:Skoda
- Model auta:Praktik
- Roky výroby:01/2016-12/2020
LadneFelgi.pl

Model: LF269183
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:5Q0907275
- Značka auta:Skoda
- Model auta:Rapid
- Roky výroby:05/2015-12/2022
LadneFelgi.pl

Model: LF269171
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:5Q0907275
- Značka auta:Skoda
- Model auta:Fabia
- Roky výroby:10/2013-12/2014
LadneFelgi.pl

Model: LF269172
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:5Q0907275
- Značka auta:Skoda
- Model auta:Kamiq
- Roky výroby:09/2019-12/2020
LadneFelgi.pl

Model: LF269173
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:5Q0907275
- Značka auta:Skoda
- Model auta:Karoq
- Roky výroby:05/2017-06/2023
LadneFelgi.pl

Model: LF269174
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:5Q0907275
- Značka auta:Skoda
- Model auta:Kodiaq
- Roky výroby:01/2016-06/2023




Moderný dizajn
Perfektné padnutie
Vysoká odolnosť
Doprava zdarma do 24 hodín
Individuálny projekt
Oddaná opatrovateľka









