LadneFelgi.pl

Model: LF269134
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:12825085
- Značka auta:Saab
- Model auta:9-3
- Roky výroby:01/2013-12/2014
LadneFelgi.pl

Model: LF269135
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:13327259
- Značka auta:Saab
- Model auta:9-3
- Roky výroby:06/2009-12/2012
LadneFelgi.pl

Model: LF269136
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:12825085
- Značka auta:Saab
- Model auta:9-3
- Roky výroby:01/2008-12/2013
LadneFelgi.pl

Model: LF269124
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:36106874830
- Značka auta:Rolls Royce
- Model auta:Wraith
- Roky výroby:05/2013-12/2023
LadneFelgi.pl

Model: LF269125
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:36106790054
- Značka auta:Rolls Royce
- Model auta:Wraith
- Roky výroby:01/2013-12/2022
LadneFelgi.pl

Model: LF269126
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:36106790054
- Značka auta:Rolls Royce
- Model auta:Wraith
- Roky výroby:01/2012-12/2021
LadneFelgi.pl

Model: LF269127
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:13348393
- Značka auta:Saab
- Model auta:09-maggio
- Roky výroby:01/2006-12/2012
LadneFelgi.pl

Model: LF269128
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:13172567
- Značka auta:Saab
- Model auta:09-maggio
- Roky výroby:01/2002-12/2005
LadneFelgi.pl

Model: LF269129
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:24437708
- Značka auta:Saab
- Model auta:09-maggio
- Roky výroby:01/2002-12/2005
LadneFelgi.pl

Model: LF269130
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:13227143
- Značka auta:Saab
- Model auta:9-Mar
- Roky výroby:01/2007-12/2015
LadneFelgi.pl

Model: LF269117
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:36106877937
- Značka auta:Rolls Royce
- Model auta:Wraith
- Roky výroby:02/2021-12/2021
LadneFelgi.pl

Model: LF269118
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:6877936
- Značka auta:Rolls Royce
- Model auta:Wraith
- Roky výroby:02/2021-12/2021
LadneFelgi.pl

Model: LF269119
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:36106798872
- Značka auta:Rolls Royce
- Model auta:Wraith
- Roky výroby:04/2014-12/2023
LadneFelgi.pl

Model: LF269120
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:36106874830
- Značka auta:Rolls Royce
- Model auta:Wraith
- Roky výroby:04/2014-12/2023
LadneFelgi.pl

Model: LF269121
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:36106856227
- Značka auta:Rolls Royce
- Model auta:Wraith
- Roky výroby:08/2013-08/2014
LadneFelgi.pl

Model: LF269122
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:407878701
- Značka auta:Rolls Royce
- Model auta:Wraith
- Roky výroby:08/2013-08/2014
LadneFelgi.pl

Model: LF269123
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:36106798872
- Značka auta:Rolls Royce
- Model auta:Wraith
- Roky výroby:05/2013-12/2023
LadneFelgi.pl

Model: LF269113
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:36106874830
- Značka auta:Rolls Royce
- Model auta:Phantom
- Roky výroby:01/2007-12/2022
LadneFelgi.pl

Model: LF269114
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:36236781847
- Značka auta:Rolls Royce
- Model auta:Phantom
- Roky výroby:02/2003-12/2018
LadneFelgi.pl

Model: LF269115
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:36106877937
- Značka auta:Rolls Royce
- Model auta:Spectre
- Roky výroby:08/2023-06/2024




Moderný dizajn
Perfektné padnutie
Vysoká odolnosť
Doprava zdarma do 24 hodín
Individuálny projekt
Oddaná opatrovateľka









