LadneFelgi.pl

Model: LF269156
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:13172567
- Značka auta:Saab
- Model auta:9-5
- Roky výroby:07/2002-10/2006
LadneFelgi.pl

Model: LF269157
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:24437708
- Značka auta:Saab
- Model auta:9-5
- Roky výroby:07/2002-10/2006
LadneFelgi.pl

Model: LF269146
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:20922901
- Značka auta:Saab
- Model auta:9-4X
- Roky výroby:01/2011-06/2014
LadneFelgi.pl

Model: LF269147
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:20922900
- Značka auta:Saab
- Model auta:9-4X
- Roky výroby:01/2011-12/2012
LadneFelgi.pl

Model: LF269148
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:22854866
- Značka auta:Saab
- Model auta:9-4X
- Roky výroby:01/2011-12/2012
LadneFelgi.pl

Model: LF269149
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:12768826
- Značka auta:Saab
- Model auta:9-4X
- Roky výroby:01/2011-12/2012
LadneFelgi.pl

Model: LF269150
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:13327259
- Značka auta:Saab
- Model auta:9-5
- Roky výroby:10/2009-12/2013
LadneFelgi.pl

Model: LF269151
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:12825085
- Značka auta:Saab
- Model auta:9-5
- Roky výroby:01/2008-12/2012
LadneFelgi.pl

Model: LF269142
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:24437708
- Značka auta:Saab
- Model auta:9-3
- Roky výroby:01/2003-09/2006
LadneFelgi.pl

Model: LF269143
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:PA66CF35
- Značka auta:Saab
- Model auta:9-3
- Roky výroby:01/2003-09/2006
LadneFelgi.pl

Model: LF269144
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:13227143
- Značka auta:Saab
- Model auta:9-3
- Roky výroby:01/2002-12/2016
LadneFelgi.pl

Model: LF269145
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:12825085
- Značka auta:Saab
- Model auta:9-3X
- Roky výroby:07/2007-04/2014
LadneFelgi.pl

Model: LF269137
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:12825085
- Značka auta:Saab
- Model auta:9-3
- Roky výroby:10/2006-05/2009
LadneFelgi.pl

Model: LF269138
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:13172567
- Značka auta:Saab
- Model auta:9-3
- Roky výroby:01/2003-12/2007
LadneFelgi.pl

Model: LF269139
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:24437708
- Značka auta:Saab
- Model auta:9-3
- Roky výroby:01/2003-12/2007
LadneFelgi.pl

Model: LF269140
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:PA66CF35
- Značka auta:Saab
- Model auta:9-3
- Roky výroby:01/2003-12/2007
LadneFelgi.pl

Model: LF269141
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:13172567
- Značka auta:Saab
- Model auta:9-3
- Roky výroby:01/2003-09/2006
LadneFelgi.pl

Model: LF269131
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:13172567
- Značka auta:Saab
- Model auta:9-Mar
- Roky výroby:09/2002-12/2006
LadneFelgi.pl

Model: LF269132
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:24437708
- Značka auta:Saab
- Model auta:9-Mar
- Roky výroby:09/2002-12/2006
LadneFelgi.pl

Model: LF269133
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:13327259
- Značka auta:Saab
- Model auta:9-3
- Roky výroby:01/2013-12/2015




Moderný dizajn
Perfektné padnutie
Vysoká odolnosť
Doprava zdarma do 24 hodín
Individuálny projekt
Oddaná opatrovateľka









