felgi RacingLine

Model: I5639
836,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
209,08 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x112
- ET:38
- Nosnosť [kg]:765
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: I5639
782,70 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
195,68 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x112
- ET:38
- Nosnosť [kg]:765
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: I5639
782,70 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
195,68 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x112
- ET:38
- Nosnosť [kg]:765
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: I5640
782,70 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
195,68 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x112
- ET:38
- Nosnosť [kg]:765
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: I5640
753,40 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
188,35 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x112
- ET:38
- Nosnosť [kg]:765
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: I5628
1 267,60 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
316,90 € / ks hruby- Priemer diskov:21"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x108
- ET:38.5
- Nosnosť [kg]:815
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: I5611
1 046,10 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
261,53 € / ks hruby- Priemer diskov:21"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x112
- ET:20
- Nosnosť [kg]:955
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: A513
1 267,60 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
316,90 € / ks hruby- Priemer diskov:21"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x112
- ET:33
- Nosnosť [kg]:790
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B5131
1 096,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
274,20 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x112
- ET:35
- Nosnosť [kg]:850
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine
Tu je bestseller

Model: Y5985B
1 096,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
274,20 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x112
- ET:26
- Nosnosť [kg]:955
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: I5611
1 267,60 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
316,90 € / ks hruby- Priemer diskov:21"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x112
- ET:32
- Nosnosť [kg]:955
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B1848
888,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
222,20 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:9"
- Rozteč:6x139.7
- ET:15
- Nosnosť [kg]:800
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: XE629
1 487,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
371,83 € / ks hruby- Priemer diskov:22"
- Šírka:9"
- Šírka zadného ráfika:10.5"
- Rozteč:5x112
- ET:32
- ET Späť:38
- Nosnosť [kg]:850
- Variant (šírka):Zmiešané
Felgi Haxer

Model: HX08F
1 341,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
335,25 € / ks hruby- Priemer diskov:21"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x112
- ET:28
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B1673
888,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
222,20 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:9"
- Rozteč:6x139.7
- ET:20
- Nosnosť [kg]:1200
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: A5875
1 096,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
274,20 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x115
- ET:21
- Nosnosť [kg]:815
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B1790
1 096,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
274,20 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x127
- ET:40
- Nosnosť [kg]:730
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B1742
1 096,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
274,20 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x115
- ET:15
- Nosnosť [kg]:700
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine
Tu je bestseller

Model: I5628
1 267,60 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
316,90 € / ks hruby- Priemer diskov:21"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x108
- ET:38.5
- Nosnosť [kg]:815
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: I0337
1 096,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
274,20 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x112
- ET:35
- Nosnosť [kg]:850
- Variant (šírka):4 identické




Moderný dizajn
Perfektné padnutie
Vysoká odolnosť
Doprava zdarma do 24 hodín
Individuálny projekt
Oddaná opatrovateľka









