felgi RacingLine

Model: 3S5997
1 096,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
274,20 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x112
- ET:30
- Variant (šírka):4 identické
Felgi Haxer

Model: HX015F
1 560,50 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
390,13 € / ks hruby- Priemer diskov:22"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x112
- ET:30
- Variant (šírka):4 identické
Felgi Haxer

Model: HX036F
1 341,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
335,25 € / ks hruby- Priemer diskov:21"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x120
- ET:30
- Nosnosť [kg]:900 kg/
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B1365
1 487,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
371,83 € / ks hruby- Priemer diskov:22"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x108
- ET:45
- Nosnosť [kg]:955
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: A6014
1 096,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
274,20 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x115
- ET:21
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B1566
1 267,60 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
316,90 € / ks hruby- Priemer diskov:21"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x112
- ET:31
- Nosnosť [kg]:705
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B1566
1 267,60 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
316,90 € / ks hruby- Priemer diskov:21"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x112
- ET:35
- Nosnosť [kg]:705
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B1566
1 096,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
274,20 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x112
- ET:31
- Nosnosť [kg]:765
- Variant (šírka):4 identické
Felgi Haxer

Model: SSA03
1 170,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
292,50 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x120
- ET:30
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
Felgi Haxer

Model: HX036F
1 341,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
335,25 € / ks hruby- Priemer diskov:21"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x108
- ET:40
- Nosnosť [kg]:900 kg/
- Variant (šírka):4 identické
Felgi Haxer

Model: HX041
1 560,50 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
390,13 € / ks hruby- Priemer diskov:22"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x108
- ET:40
- Nosnosť [kg]:950
- Variant (šírka):4 identické
Felgi Haxer

Model: HX015F
1 170,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
292,50 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x112
- ET:30
- Nosnosť [kg]:815
- Variant (šírka):4 identické
Felgi Haxer

Model: HX034
1 170,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
292,50 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x120
- ET:20
- Nosnosť [kg]:815
- Variant (šírka):4 identické
Felgi Haxer

Model: HX036
1 560,50 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
390,13 € / ks hruby- Priemer diskov:22"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x108
- ET:40
- Nosnosť [kg]:815
- Variant (šírka):4 identické
Felgi Haxer

Model: HX015F
1 170,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
292,50 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x120
- ET:30
- Nosnosť [kg]:815
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: H5060
1 096,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
274,20 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x112
- ET:34
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: XE351
1 096,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
274,20 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x112
- ET:32
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B1106
792,20 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
198,05 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x127
- ET:-6
- Nosnosť [kg]:980
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B1108
792,20 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
198,05 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:9"
- Rozteč:6x139.7
- ET:-6
- Nosnosť [kg]:980
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: H5033
1 096,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
274,20 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x112
- ET:35
- Nosnosť [kg]:950
- Variant (šírka):4 identické




Moderný dizajn
Perfektné padnutie
Vysoká odolnosť
Doprava zdarma do 24 hodín
Individuálny projekt
Oddaná opatrovateľka









