Felgi Haxer

Model: HX06F
1 341,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
335,25 € / ks hruby- Priemer diskov:21"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x112
- ET:28
- Nosnosť [kg]:900 kg/
- Variant (šírka):4 identické
Felgi Haxer

Model: HX041
1 560,50 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
390,13 € / ks hruby- Priemer diskov:22"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x112
- ET:30
- Nosnosť [kg]:950
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: I0313
1 487,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
371,83 € / ks hruby- Priemer diskov:22"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x112
- ET:32
- Nosnosť [kg]:955
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B5315
1 096,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
274,20 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x127
- ET:35
- Nosnosť [kg]:1000
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: FE179
1 096,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
274,20 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x130
- ET:50
- Nosnosť [kg]:850
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B5801
1 267,60 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
316,90 € / ks hruby- Priemer diskov:21"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x112
- ET:31
- Nosnosť [kg]:815
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: I0337
1 267,60 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
316,90 € / ks hruby- Priemer diskov:21"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x112
- ET:37
- Nosnosť [kg]:850
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B1637
1 096,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
274,20 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x112
- ET:25
- Nosnosť [kg]:850
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: XFE30
1 096,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
274,20 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x112
- ET:31
- Nosnosť [kg]:850
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B1566
1 267,60 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
316,90 € / ks hruby- Priemer diskov:21"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x112
- ET:35
- Nosnosť [kg]:705
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: H5060
1 267,60 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
316,90 € / ks hruby- Priemer diskov:21"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x112
- ET:30
- Nosnosť [kg]:850
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: H5060
1 096,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
274,20 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x112
- ET:30
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B1571
1 096,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
274,20 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x112
- ET:31
- Nosnosť [kg]:850
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B1571
1 096,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
274,20 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x112
- ET:31
- Nosnosť [kg]:765
- Variant (šírka):4 identické
Felgi Haxer

Model: HX020
999,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
249,75 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x112
- ET:32
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
Felgi Haxer

Model: HX020
999,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
249,75 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x112
- ET:32
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: H5084
1 096,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
274,20 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x130
- ET:50
- Nosnosť [kg]:900 kg/
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: A5187
889,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
222,45 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:9"
- Rozteč:6x139.7
- ET:-12
- Nosnosť [kg]:800
- Variant (šírka):4 identické
Felgi Haxer

Model: hx025
743,40 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
185,85 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x120
- ET:20
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: A5187
889,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
222,45 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x150
- ET:-12
- Nosnosť [kg]:800
- Variant (šírka):4 identické




Moderný dizajn
Perfektné padnutie
Vysoká odolnosť
Doprava zdarma do 24 hodín
Individuálny projekt
Oddaná opatrovateľka









