felgi RacingLine

Model: MR532
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x112
- ET:36
- Nosnosť [kg]:850
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: MR532
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Šírka zadného ráfika:9.5"
- Rozteč:5x112
- ET:40
- ET Späť:36
- Nosnosť [kg]:850
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine

Model: 6408
646,10 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
161,53 € / ks hruby- Priemer diskov:16"
- Šírka:6.5"
- Rozteč:5x114.3
- ET:45
- Nosnosť [kg]:1400
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: 6408
646,10 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
161,53 € / ks hruby- Priemer diskov:16"
- Šírka:6.5"
- Rozteč:5x130
- ET:56
- Nosnosť [kg]:1400
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: H3298F
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x112
- ET:52
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: JT186
888,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
222,20 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:9"
- Rozteč:6x114.3
- ET:0
- Nosnosť [kg]:800
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: FBX162
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Šírka zadného ráfika:9.0"
- Rozteč:5x112
- ET:40
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine

Model: FBX162
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x112
- ET:40
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: FE236
1 096,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
274,20 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x112
- ET:35
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: HX042
743,40 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
185,85 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x112
- ET:45
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: FBX162
1 096,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
274,20 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x112
- ET:43
- Nosnosť [kg]:850
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: FBX162
1 096,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
274,20 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:8.5"
- Šírka zadného ráfika:9.5"
- Rozteč:5x112
- ET:36
- ET Späť:43
- Nosnosť [kg]:850
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine

Model: FBX162
1 096,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
274,20 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x112
- ET:36
- Nosnosť [kg]:850
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine
Tu je bestseller

Model: B5909
1 267,60 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
316,90 € / ks hruby- Priemer diskov:21"
- Šírka:9"
- Šírka zadného ráfika:10.0"
- Rozteč:5x112
- ET:48
- ET Späť:64
- Nosnosť [kg]:955
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine

Model: FBX298
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x112
- ET:35
- Nosnosť [kg]:765
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: FBX298
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x112
- ET:35
- Nosnosť [kg]:765
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B1048
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x112
- ET:41
- Nosnosť [kg]:765
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: YS1180
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x112
- ET:35
- Nosnosť [kg]:850
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B1048
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x112
- ET:43
- Nosnosť [kg]:850
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: FBX142
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x112
- ET:35
- Nosnosť [kg]:850
- Variant (šírka):4 identické




Moderný dizajn
Perfektné padnutie
Vysoká odolnosť
Doprava zdarma do 24 hodín
Individuálny projekt
Oddaná opatrovateľka









