LadneFelgi.pl

Model: LF269376
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:68001698AB
- Značka auta:VW
- Model auta:Routan
- Roky výroby:01/2005-12/2008
LadneFelgi.pl

Model: LF269377
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:30D907251
- Značka auta:VW
- Model auta:Sagitar
- Roky výroby:01/2022-12/2024
LadneFelgi.pl

Model: LF269367
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:5Q0907275B
- Značka auta:VW
- Model auta:Phideon
- Roky výroby:01/2016-12/2023
LadneFelgi.pl

Model: LF269368
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:5Q0907275
- Značka auta:VW
- Model auta:Polo
- Roky výroby:09/2017-12/2023
LadneFelgi.pl

Model: LF269369
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:5Q0907252B
- Značka auta:VW
- Model auta:Polo
- Roky výroby:09/2017-12/2023
LadneFelgi.pl

Model: LF269370
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:1K0907253D
- Značka auta:VW
- Model auta:R32
- Roky výroby:01/2006-12/2011
LadneFelgi.pl

Model: LF269371
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:1K0907253D
- Značka auta:VW
- Model auta:R320
- Roky výroby:01/2008-12/2008
LadneFelgi.pl

Model: LF269364
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:1K0907253E
- Značka auta:VW
- Model auta:Phaeton
- Roky výroby:06/2007-12/2010
LadneFelgi.pl

Model: LF269365
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:4D0907275D
- Značka auta:VW
- Model auta:Phaeton
- Roky výroby:01/2003-05/2007
LadneFelgi.pl

Model: LF269366
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:5Q0907275F
- Značka auta:VW
- Model auta:Phideon
- Roky výroby:01/2024-06/2024
LadneFelgi.pl

Model: LF269358
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:4F0907275B
- Značka auta:VW
- Model auta:Phaeton
- Roky výroby:06/2007-12/2010
LadneFelgi.pl

Model: LF269359
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:4F0907275D
- Značka auta:VW
- Model auta:Phaeton
- Roky výroby:06/2007-05/2010
LadneFelgi.pl

Model: LF269360
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:4D0907275C
- Značka auta:VW
- Model auta:Phaeton
- Roky výroby:01/2003-05/2007
LadneFelgi.pl

Model: LF269361
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:4D0907275E
- Značka auta:VW
- Model auta:Phaeton
- Roky výroby:01/2003-05/2007
LadneFelgi.pl

Model: LF269362
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:4D0907275
- Značka auta:VW
- Model auta:Phaeton
- Roky výroby:12/2001-05/2007
LadneFelgi.pl

Model: LF269363
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:99760602100
- Značka auta:VW
- Model auta:Phaeton
- Roky výroby:03/2001-12/2007
LadneFelgi.pl

Model: LF269351
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:3AA907275D
- Značka auta:VW
- Model auta:Passat CC
- Roky výroby:03/2008-12/2020
LadneFelgi.pl

Model: LF269352
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:3AA907275D
- Značka auta:VW
- Model auta:Passat CC
- Roky výroby:03/2008-12/2016
LadneFelgi.pl

Model: LF269353
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:1K0907253D
- Značka auta:VW
- Model auta:Passat CC
- Roky výroby:01/2009-12/2016
LadneFelgi.pl

Model: LF269354
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:1K0907253D
- Značka auta:VW
- Model auta:Passat CC
- Roky výroby:01/2009-12/2012




Moderní design
Perfektní padnutí
Vysoká odolnost
Doprava zdarma do 24 hodin
Individuální projekt
Oddaná pečovatelka









