LadneFelgi.pl

Model: LF269395
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:5Q0907275B
- Značka auta:VW
- Model auta:T-Cross
- Roky výroby:01/2019-12/2023
LadneFelgi.pl

Model: LF269396
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:5Q0907275F
- Značka auta:VW
- Model auta:Teramont
- Roky výroby:01/2024-12/2024
LadneFelgi.pl

Model: LF269391
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:5Q0907275B
- Značka auta:VW
- Model auta:Tayron
- Roky výroby:01/2019-12/2023
LadneFelgi.pl

Model: LF269385
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:30D907251
- Značka auta:VW
- Model auta:Talagon
- Roky výroby:01/2022-12/2024
LadneFelgi.pl

Model: LF269386
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:5Q0907275F
- Značka auta:VW
- Model auta:Talagon
- Roky výroby:01/2021-12/2023
LadneFelgi.pl

Model: LF269387
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:30D907251
- Značka auta:VW
- Model auta:Tavendor
- Roky výroby:11/2022-12/2024
LadneFelgi.pl

Model: LF269388
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:5Q0907275F
- Značka auta:VW
- Model auta:Tavendor
- Roky výroby:01/2022-12/2023
LadneFelgi.pl

Model: LF269389
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:30D907251
- Značka auta:VW
- Model auta:Tayron
- Roky výroby:05/2022-12/2024
LadneFelgi.pl

Model: LF269390
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:5Q0907275
- Značka auta:VW
- Model auta:Tayron
- Roky výroby:01/2019-12/2023
LadneFelgi.pl

Model: LF269378
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:1K0907253E
- Značka auta:VW
- Model auta:Sagitar
- Roky výroby:01/2006-12/2017
LadneFelgi.pl

Model: LF269379
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:5Q0907275
- Značka auta:VW
- Model auta:Santana
- Roky výroby:09/2014-12/2023
LadneFelgi.pl

Model: LF269380
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:1K0907253C
- Značka auta:VW
- Model auta:Santana
- Roky výroby:01/2006-12/2011
LadneFelgi.pl

Model: LF269381
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:5Q0907275
- Značka auta:VW
- Model auta:Scirocco
- Roky výroby:01/2008-12/2019
LadneFelgi.pl

Model: LF269382
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:5Q0907275
- Značka auta:VW
- Model auta:Sharan
- Roky výroby:01/2008-06/2020
LadneFelgi.pl

Model: LF269383
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:5Q0907275
- Značka auta:VW
- Model auta:T5
- Roky výroby:03/2014-12/2019
LadneFelgi.pl

Model: LF269384
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:5Q0907275F
- Značka auta:VW
- Model auta:Tacqua
- Roky výroby:12/2019-12/2021
LadneFelgi.pl

Model: LF269372
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:1K0907255B
- Značka auta:VW
- Model auta:R36
- Roky výroby:01/2009-12/2011
LadneFelgi.pl

Model: LF269373
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:1K0907253D
- Značka auta:VW
- Model auta:Rabbit
- Roky výroby:01/2006-12/2011
LadneFelgi.pl

Model: LF269374
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:A0025400217
- Značka auta:VW
- Model auta:Routan
- Roky výroby:01/2011-12/2015
LadneFelgi.pl

Model: LF269375
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:7B0907253A
- Značka auta:VW
- Model auta:Routan
- Roky výroby:01/2009-12/2010




Moderní design
Perfektní padnutí
Vysoká odolnost
Doprava zdarma do 24 hodin
Individuální projekt
Oddaná pečovatelka









