LadneFelgi.pl

Model: LF269355
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:5Q0907275B
- Značka auta:VW
- Model auta:Phaeton
- Roky výroby:01/2017-12/2022
LadneFelgi.pl

Model: LF269356
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:4F0907275D
- Značka auta:VW
- Model auta:Phaeton
- Roky výroby:01/2011-12/2012
LadneFelgi.pl

Model: LF269357
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:7PP907275F
- Značka auta:VW
- Model auta:Phaeton
- Roky výroby:06/2010-12/2019
LadneFelgi.pl

Model: LF269345
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:1K0907253E
- Značka auta:VW
- Model auta:Passat
- Roky výroby:01/2006-12/2011
LadneFelgi.pl

Model: LF269346
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:5Q0907275B
- Značka auta:VW
- Model auta:Passat CC
- Roky výroby:01/2017-12/2020
LadneFelgi.pl

Model: LF269347
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:5Q0907275
- Značka auta:VW
- Model auta:Passat CC
- Roky výroby:09/2014-12/2022
LadneFelgi.pl

Model: LF269348
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:5Q0907275
- Značka auta:VW
- Model auta:Passat CC
- Roky výroby:09/2014-12/2019
LadneFelgi.pl

Model: LF269349
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:1K0907253C
- Značka auta:VW
- Model auta:Passat CC
- Roky výroby:01/2009-12/2016
LadneFelgi.pl

Model: LF269350
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:3AA907275D
- Značka auta:VW
- Model auta:Passat CC
- Roky výroby:03/2008-12/2022
LadneFelgi.pl

Model: LF269342
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:5Q0907275A
- Značka auta:VW
- Model auta:Passat
- Roky výroby:01/2015-12/2023
LadneFelgi.pl

Model: LF269343
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:1K0907253D
- Značka auta:VW
- Model auta:Passat
- Roky výroby:01/2006-12/2011
LadneFelgi.pl

Model: LF269344
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:1K0907255C
- Značka auta:VW
- Model auta:Passat
- Roky výroby:01/2006-12/2011
LadneFelgi.pl

Model: LF269341
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:5Q0907275A
- Značka auta:VW
- Model auta:Passat
- Roky výroby:01/2015-12/2024
LadneFelgi.pl

Model: LF269335
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:5Q0907275B
- Značka auta:VW
- Model auta:Passat
- Roky výroby:01/2019-12/2023
LadneFelgi.pl

Model: LF269336
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:5Q0907275
- Značka auta:VW
- Model auta:Passat
- Roky výroby:09/2014-12/2023
LadneFelgi.pl

Model: LF269337
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:5Q0907275B
- Značka auta:VW
- Model auta:Passat
- Roky výroby:09/2014-12/2023
LadneFelgi.pl

Model: LF269338
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:3AA907275D
- Značka auta:VW
- Model auta:Passat
- Roky výroby:01/2010-12/2015
LadneFelgi.pl

Model: LF269339
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:3AA907275
- Značka auta:VW
- Model auta:Passat
- Roky výroby:01/2010-12/2014
LadneFelgi.pl

Model: LF269340
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:1K0907253C
- Značka auta:VW
- Model auta:Passat
- Roky výroby:01/2005-12/2011
LadneFelgi.pl

Model: LF269328
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:1K0907255C
- Značka auta:VW
- Model auta:New Beetle
- Roky výroby:01/2006-12/2011




Moderní design
Perfektní padnutí
Vysoká odolnost
Doprava zdarma do 24 hodin
Individuální projekt
Oddaná pečovatelka









