LadneFelgi.pl

Model: LF269355
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:5Q0907275B
- Značka auta:VW
- Model auta:Phaeton
- Roky výroby:01/2017-12/2022
LadneFelgi.pl

Model: LF269356
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:4F0907275D
- Značka auta:VW
- Model auta:Phaeton
- Roky výroby:01/2011-12/2012
LadneFelgi.pl

Model: LF269357
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:7PP907275F
- Značka auta:VW
- Model auta:Phaeton
- Roky výroby:06/2010-12/2019
LadneFelgi.pl

Model: LF269345
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:1K0907253E
- Značka auta:VW
- Model auta:Passat
- Roky výroby:01/2006-12/2011
LadneFelgi.pl

Model: LF269346
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:5Q0907275B
- Značka auta:VW
- Model auta:Passat CC
- Roky výroby:01/2017-12/2020
LadneFelgi.pl

Model: LF269347
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:5Q0907275
- Značka auta:VW
- Model auta:Passat CC
- Roky výroby:09/2014-12/2022
LadneFelgi.pl

Model: LF269348
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:5Q0907275
- Značka auta:VW
- Model auta:Passat CC
- Roky výroby:09/2014-12/2019
LadneFelgi.pl

Model: LF269349
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:1K0907253C
- Značka auta:VW
- Model auta:Passat CC
- Roky výroby:01/2009-12/2016
LadneFelgi.pl

Model: LF269350
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:3AA907275D
- Značka auta:VW
- Model auta:Passat CC
- Roky výroby:03/2008-12/2022
LadneFelgi.pl

Model: LF269342
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:5Q0907275A
- Značka auta:VW
- Model auta:Passat
- Roky výroby:01/2015-12/2023
LadneFelgi.pl

Model: LF269343
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:1K0907253D
- Značka auta:VW
- Model auta:Passat
- Roky výroby:01/2006-12/2011
LadneFelgi.pl

Model: LF269344
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:1K0907255C
- Značka auta:VW
- Model auta:Passat
- Roky výroby:01/2006-12/2011
LadneFelgi.pl

Model: LF269341
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:5Q0907275A
- Značka auta:VW
- Model auta:Passat
- Roky výroby:01/2015-12/2024
LadneFelgi.pl

Model: LF269335
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:5Q0907275B
- Značka auta:VW
- Model auta:Passat
- Roky výroby:01/2019-12/2023
LadneFelgi.pl

Model: LF269336
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:5Q0907275
- Značka auta:VW
- Model auta:Passat
- Roky výroby:09/2014-12/2023
LadneFelgi.pl

Model: LF269337
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:5Q0907275B
- Značka auta:VW
- Model auta:Passat
- Roky výroby:09/2014-12/2023
LadneFelgi.pl

Model: LF269338
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:3AA907275D
- Značka auta:VW
- Model auta:Passat
- Roky výroby:01/2010-12/2015
LadneFelgi.pl

Model: LF269339
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:3AA907275
- Značka auta:VW
- Model auta:Passat
- Roky výroby:01/2010-12/2014
LadneFelgi.pl

Model: LF269340
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:1K0907253C
- Značka auta:VW
- Model auta:Passat
- Roky výroby:01/2005-12/2011
LadneFelgi.pl

Model: LF269328
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:1K0907255C
- Značka auta:VW
- Model auta:New Beetle
- Roky výroby:01/2006-12/2011




Moderný dizajn
Perfektné padnutie
Vysoká odolnosť
Doprava zdarma do 24 hodín
Individuálny projekt
Oddaná opatrovateľka









