LadneFelgi.pl

Model: LF268415
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:407001628R
- Značka auta:Opel
- Model auta:Movano
- Roky výroby:03/2010-02/2022
LadneFelgi.pl

Model: LF268416
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:407009322R
- Značka auta:Opel
- Model auta:Movano
- Roky výroby:03/2010-02/2022
LadneFelgi.pl

Model: LF268405
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:20925925
- Značka auta:Opel
- Model auta:Maloo R8 LSA
- Roky výroby:01/2014-12/2018
LadneFelgi.pl

Model: LF268406
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:13594222
- Značka auta:Opel
- Model auta:Meriva
- Roky výroby:01/2017-12/2017
LadneFelgi.pl

Model: LF268407
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:13581562
- Značka auta:Opel
- Model auta:Meriva
- Roky výroby:04/2010-12/2018
LadneFelgi.pl

Model: LF268408
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:13581561
- Značka auta:Opel
- Model auta:Meriva
- Roky výroby:04/2010-12/2018
LadneFelgi.pl

Model: LF268409
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:13598773
- Značka auta:Opel
- Model auta:Mokka
- Roky výroby:09/2015-12/2022
LadneFelgi.pl

Model: LF268410
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:22853740
- Značka auta:Opel
- Model auta:Mokka
- Roky výroby:01/2012-08/2015
LadneFelgi.pl

Model: LF268411
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:13598773
- Značka auta:Opel
- Model auta:Mokka X
- Roky výroby:09/2015-12/2020
LadneFelgi.pl

Model: LF268399
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:13598775
- Značka auta:Opel
- Model auta:Insignia CT
- Roky výroby:01/2015-12/2020
LadneFelgi.pl

Model: LF268400
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:13581560
- Značka auta:Opel
- Model auta:Insignia ST
- Roky výroby:01/2015-12/2020
LadneFelgi.pl

Model: LF268401
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:13598775
- Značka auta:Opel
- Model auta:Insignia ST
- Roky výroby:01/2015-12/2020
LadneFelgi.pl

Model: LF268402
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:13589601
- Značka auta:Opel
- Model auta:Karl/Viva
- Roky výroby:01/2015-06/2021
LadneFelgi.pl

Model: LF268403
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:13598773
- Značka auta:Opel
- Model auta:Karl/Viva
- Roky výroby:01/2015-06/2021
LadneFelgi.pl

Model: LF268404
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:22853740
- Značka auta:Opel
- Model auta:Maloo
- Roky výroby:06/2016-12/2017
LadneFelgi.pl

Model: LF268392
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:39186445
- Značka auta:Opel
- Model auta:Insignia
- Roky výroby:03/2017-12/2022
LadneFelgi.pl

Model: LF268393
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:13581560
- Značka auta:Opel
- Model auta:Insignia
- Roky výroby:10/2015-02/2017
LadneFelgi.pl

Model: LF268394
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:13598775
- Značka auta:Opel
- Model auta:Insignia
- Roky výroby:10/2015-02/2017
LadneFelgi.pl

Model: LF268395
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:13581560
- Značka auta:Opel
- Model auta:Insignia
- Roky výroby:05/2014-09/2015
LadneFelgi.pl

Model: LF268396
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:13348393
- Značka auta:Opel
- Model auta:Insignia
- Roky výroby:04/2013-12/2017




Moderný dizajn
Perfektné padnutie
Vysoká odolnosť
Doprava zdarma do 24 hodín
Individuálny projekt
Oddaná opatrovateľka









