LadneFelgi.pl

Model: LF268373
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:13581560
- Značka auta:Opel
- Model auta:Corsa
- Roky výroby:12/2014-06/2020
LadneFelgi.pl

Model: LF268374
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:13598775
- Značka auta:Opel
- Model auta:Corsa
- Roky výroby:12/2014-06/2020
LadneFelgi.pl

Model: LF268375
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:13506028
- Značka auta:Opel
- Model auta:Corsa
- Roky výroby:10/2014-06/2020
LadneFelgi.pl

Model: LF268376
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:13581562
- Značka auta:Opel
- Model auta:Corsa
- Roky výroby:06/2014-11/2014
LadneFelgi.pl

Model: LF268367
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:05154876AC
- Značka auta:Opel
- Model auta:Combo Life
- Roky výroby:11/2011-07/2018
LadneFelgi.pl

Model: LF268368
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:53104671
- Značka auta:Opel
- Model auta:Combo Life
- Roky výroby:11/2011-07/2018
LadneFelgi.pl

Model: LF268369
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:05154876AA
- Značka auta:Opel
- Model auta:Combo Tourer
- Roky výroby:03/2011-05/2018
LadneFelgi.pl

Model: LF268366
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:05154876AA
- Značka auta:Opel
- Model auta:Combo Life
- Roky výroby:11/2011-07/2018
LadneFelgi.pl

Model: LF268360
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:13172567
- Značka auta:Opel
- Model auta:Astra Van
- Roky výroby:07/2004-05/2014
LadneFelgi.pl

Model: LF268361
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:24437708
- Značka auta:Opel
- Model auta:Astra Van
- Roky výroby:07/2004-05/2014
LadneFelgi.pl

Model: LF268362
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:13598775
- Značka auta:Opel
- Model auta:Cabrio
- Roky výroby:01/2013-12/2019
LadneFelgi.pl

Model: LF268363
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:13581560
- Značka auta:Opel
- Model auta:Cascada
- Roky výroby:06/2014-12/2020
LadneFelgi.pl

Model: LF268364
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:13348393
- Značka auta:Opel
- Model auta:Cascada
- Roky výroby:01/2013-05/2014
LadneFelgi.pl

Model: LF268365
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:68241067AB
- Značka auta:Opel
- Model auta:Combo
- Roky výroby:10/2011-12/2022
LadneFelgi.pl

Model: LF268354
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:39243434
- Značka auta:Opel
- Model auta:Astra Van
- Roky výroby:08/2019-03/2022
LadneFelgi.pl

Model: LF268355
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:39186445
- Značka auta:Opel
- Model auta:Astra Van
- Roky výroby:08/2019-03/2022
LadneFelgi.pl

Model: LF268356
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:13506028
- Značka auta:Opel
- Model auta:Astra Van
- Roky výroby:07/2016-07/2019
LadneFelgi.pl

Model: LF268357
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:13594222
- Značka auta:Opel
- Model auta:Astra Van
- Roky výroby:07/2016-07/2019
LadneFelgi.pl

Model: LF268358
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:13581560
- Značka auta:Opel
- Model auta:Astra Van
- Roky výroby:06/2014-06/2016
LadneFelgi.pl

Model: LF268359
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:13598775
- Značka auta:Opel
- Model auta:Astra Van
- Roky výroby:06/2014-06/2016




Moderný dizajn
Perfektné padnutie
Vysoká odolnosť
Doprava zdarma do 24 hodín
Individuálny projekt
Oddaná opatrovateľka









