LadneFelgi.pl

Model: LF268397
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:13348393
- Značka auta:Opel
- Model auta:Insignia
- Roky výroby:01/2008-04/2014
LadneFelgi.pl

Model: LF268398
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:13581560
- Značka auta:Opel
- Model auta:Insignia CT
- Roky výroby:01/2015-12/2020
LadneFelgi.pl

Model: LF268389
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:39243434
- Značka auta:Opel
- Model auta:Insignia
- Roky výroby:08/2019-08/2022
LadneFelgi.pl

Model: LF268390
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:39186445
- Značka auta:Opel
- Model auta:Insignia
- Roky výroby:08/2019-08/2022
LadneFelgi.pl

Model: LF268391
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:13597645
- Značka auta:Opel
- Model auta:Insignia
- Roky výroby:03/2017-12/2022
LadneFelgi.pl

Model: LF268383
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:13581560
- Značka auta:Opel
- Model auta:Corsa Van
- Roky výroby:06/2014-10/2014
LadneFelgi.pl

Model: LF268384
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:13581562
- Značka auta:Opel
- Model auta:Corsa Van
- Roky výroby:05/2006-05/2014
LadneFelgi.pl

Model: LF268385
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:13598775
- Značka auta:Opel
- Model auta:Corsa VXR
- Roky výroby:01/2015-12/2018
LadneFelgi.pl

Model: LF268386
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:13594222
- Značka auta:Opel
- Model auta:Equinox
- Roky výroby:01/2011-12/2019
LadneFelgi.pl

Model: LF268387
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:13506028
- Značka auta:Opel
- Model auta:GTC
- Roky výroby:10/2015-06/2021
LadneFelgi.pl

Model: LF268388
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:13594222
- Značka auta:Opel
- Model auta:GTC
- Roky výroby:10/2015-06/2021
LadneFelgi.pl

Model: LF268377
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:13581560
- Značka auta:Opel
- Model auta:Corsa
- Roky výroby:06/2014-11/2014
LadneFelgi.pl

Model: LF268378
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:13581562
- Značka auta:Opel
- Model auta:Corsa
- Roky výroby:05/2006-05/2014
LadneFelgi.pl

Model: LF268379
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:13581560
- Značka auta:Opel
- Model auta:Corsa Opc
- Roky výroby:01/2015-06/2019
LadneFelgi.pl

Model: LF268380
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:13598775
- Značka auta:Opel
- Model auta:Corsa Opc
- Roky výroby:01/2015-06/2019
LadneFelgi.pl

Model: LF268381
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:13581561
- Značka auta:Opel
- Model auta:Corsa Van
- Roky výroby:11/2014-12/2019
LadneFelgi.pl

Model: LF268382
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:13581560
- Značka auta:Opel
- Model auta:Corsa Van
- Roky výroby:11/2014-12/2019
LadneFelgi.pl

Model: LF268370
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:05154876AC
- Značka auta:Opel
- Model auta:Combo Tourer
- Roky výroby:03/2011-05/2018
LadneFelgi.pl

Model: LF268371
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:53104671
- Značka auta:Opel
- Model auta:Combo Tourer
- Roky výroby:03/2011-05/2018
LadneFelgi.pl

Model: LF268372
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:13581561
- Značka auta:Opel
- Model auta:Corsa
- Roky výroby:12/2014-12/2020




Moderný dizajn
Perfektné padnutie
Vysoká odolnosť
Doprava zdarma do 24 hodín
Individuálny projekt
Oddaná opatrovateľka









