LadneFelgi.pl

Model: LF268348
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:13506028
- Značka auta:Opel
- Model auta:Astra LCV
- Roky výroby:01/2015-12/2018
LadneFelgi.pl

Model: LF268349
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:13594222
- Značka auta:Opel
- Model auta:Astra Sports Tourer
- Roky výroby:01/2018-12/2020
LadneFelgi.pl

Model: LF268350
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:13594222
- Značka auta:Opel
- Model auta:Astra Sports Tourer
- Roky výroby:06/2015-12/2017
LadneFelgi.pl

Model: LF268351
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:13598787
- Značka auta:Opel
- Model auta:Astra Sports Tourer
- Roky výroby:01/2015-12/2015
LadneFelgi.pl

Model: LF268352
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:13597645
- Značka auta:Opel
- Model auta:Astra Van
- Roky výroby:08/2019-12/2022
LadneFelgi.pl

Model: LF268353
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:39186445
- Značka auta:Opel
- Model auta:Astra Van
- Roky výroby:08/2019-12/2022
LadneFelgi.pl

Model: LF268342
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:13597645
- Značka auta:Opel
- Model auta:Astra K
- Roky výroby:08/2019-12/2022
LadneFelgi.pl

Model: LF268343
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:39186445
- Značka auta:Opel
- Model auta:Astra K
- Roky výroby:08/2019-12/2022
LadneFelgi.pl

Model: LF268344
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:39243434
- Značka auta:Opel
- Model auta:Astra K
- Roky výroby:08/2019-07/2022
LadneFelgi.pl

Model: LF268345
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:39186445
- Značka auta:Opel
- Model auta:Astra K
- Roky výroby:08/2019-07/2022
LadneFelgi.pl

Model: LF268346
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:13506028
- Značka auta:Opel
- Model auta:Astra K
- Roky výroby:09/2015-07/2019
LadneFelgi.pl

Model: LF268347
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:13594222
- Značka auta:Opel
- Model auta:Astra K
- Roky výroby:09/2015-07/2019
LadneFelgi.pl

Model: LF268335
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:13598787
- Značka auta:Opel
- Model auta:Astra J
- Roky výroby:06/2014-12/2016
LadneFelgi.pl

Model: LF268336
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:13581560
- Značka auta:Opel
- Model auta:Astra J
- Roky výroby:06/2014-12/2016
LadneFelgi.pl

Model: LF268337
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:13348393
- Značka auta:Opel
- Model auta:Astra J
- Roky výroby:10/2011-05/2014
LadneFelgi.pl

Model: LF268338
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:13327259
- Značka auta:Opel
- Model auta:Astra J
- Roky výroby:11/2009-09/2011
LadneFelgi.pl

Model: LF268339
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:13581560
- Značka auta:Opel
- Model auta:Astra J OPC
- Roky výroby:06/2014-12/2015
LadneFelgi.pl

Model: LF268340
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:13348393
- Značka auta:Opel
- Model auta:Astra J OPC
- Roky výroby:10/2011-05/2014
LadneFelgi.pl

Model: LF268341
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:13327259
- Značka auta:Opel
- Model auta:Astra J OPC
- Roky výroby:01/2009-09/2011
LadneFelgi.pl

Model: LF268328
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:13581560
- Značka auta:Opel
- Model auta:Astra GTC
- Roky výroby:01/2015-12/2015




Moderný dizajn
Perfektné padnutie
Vysoká odolnosť
Doprava zdarma do 24 hodín
Individuálny projekt
Oddaná opatrovateľka









