felgi RacingLine

Model: A5470
1 267,60 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
316,90 € / ks hruby- Priemer diskov:21"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x112
- ET:31
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine
Tu je bestseller

Model: B1393
1 096,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
274,20 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x115
- ET:20
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B1453
1 096,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
274,20 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x112
- ET:39
- Nosnosť [kg]:700
- Variant (šírka):4 identické
Felgi Haxer

Model: SSA03
1 170,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
292,50 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x120
- ET:15
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: BK568
1 487,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
371,83 € / ks hruby- Priemer diskov:22"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x127
- ET:34
- Nosnosť [kg]:1000
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B5131
1 267,60 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
316,90 € / ks hruby- Priemer diskov:21"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x112
- ET:30
- Nosnosť [kg]:860
- Variant (šírka):4 identické
Felgi Haxer

Model: SSA03
748,50 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
187,13 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x120
- ET:20
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
Felgi Haxer

Model: HX010
1 560,50 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
390,13 € / ks hruby- Priemer diskov:22"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x108
- ET:40
- Nosnosť [kg]:1050
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B5131
1 096,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
274,20 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x112
- ET:31
- Nosnosť [kg]:850
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: XFE30
1 096,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
274,20 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x112
- ET:35
- Nosnosť [kg]:850
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: A513
1 487,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
371,83 € / ks hruby- Priemer diskov:22"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x112
- ET:30
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: BK217
1 096,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
274,20 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x112
- ET:30
- Nosnosť [kg]:815
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B1026
1 096,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
274,20 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x112
- ET:26
- Nosnosť [kg]:735
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: BY117
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x120
- ET:48
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: A513
1 096,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
274,20 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x112
- ET:33
- Nosnosť [kg]:790
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: BK206
1 096,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
274,20 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x112
- ET:40
- Nosnosť [kg]:980
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: BK206
1 096,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
274,20 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x112
- ET:48
- Nosnosť [kg]:980
- Variant (šírka):4 identické




Moderný dizajn
Perfektné padnutie
Vysoká odolnosť
Doprava zdarma do 24 hodín
Individuálny projekt
Oddaná opatrovateľka









