Ζάντες Aston Martin

Aston Martin Logonda Limited jest brytyjskim wytwórcą luksusowo-sportowych aut. Nazwa wywodzi się od wyścigu Aston Clinton Hill Climb oraz nazwiska wspólnika, Lionel Martin.


Historia ASTON MARTINA

Szeroka gama felg Aluminiowych do ASTON MARTINA. LadneFelgi.pl

Firma Aston Martin powstała w 1914 roku przez sprzedawców samochodów, Lionela Martina i Roberta Bamforda. Pierwszy swój samochód wyprodukowali w Londynie w 1915 roku, jednak stosowano silniki firm.


W 1993 roku Ford wykupił przedsiębiorstwo. Wyprodukowano, wtedy model DB7, który uznawany jest, jako najładniejszy model tej marki. Aston Martin oprócz nienagannego wyglądu zewnętrznego, może również pochwalić się luksusowym wyposażeniem wewnętrznym. Auto jest w środku bardzo elegancko wykończone, dopasowane do gustu klienta oraz posiada najlepsze przenośne nagłośnienie.


Ciekawostką dotyczącą marki Aston Martin jest, że podczas 92 łat zostało wyprodukowane mniej samochodów niż cały przemysł motoryzacyjny Detroit w 5 godzin oraz około 75% samochodów wciąż nadaje się do użytku.


Felgi ASTON MARTIN

Najczęściej sprzedają się felgi do następujących modeli marki ASTON MARTIN: Cygnet, DB7, DB9, DBS, Rapide, Rapide S, MArtin V12, V8. Szeroka gama modeli felg aluminiowych tylko u nas. Posiadamy alufelgi niemalże do każdego auta. Oferujemy ponad 1000 modeli do wyboru. Każdy z nich się różni stylem, wzorem i rozmiarem.

... (czytaj więcej) ... (ukryj)
pixel