Ζάντες Smart

Smart jest marką samochodów, których produkcją zajmuje się firma Smart GmbH.


Historia Smarta

Szeroka gama felg Aluminiowych do Smarta. LadneFelgi.pl

Pomysł na wykreowanie Smarta pochodzi od biznesmena ze Szwajcarii Nicolasa Hayek, który założył firmę Swatch produkującą zegarki i jest jej właścicielem. Swoją ideą podzielił się na początku lat 90 z firmą Daimler AG, z którą założył spółkę Mercedes-Swatch. Drogi kontrahentów jednak rozeszły się, gdyż mieli oni odmienne koncepcje. N. Hayek chciał stworzyć bezpieczne, wygodne, małe, dwuosobowe miejskie autko, z bagażnikiem na zakupy. Koncern Daimler-Benz zaś nastawiał się na zyski.


Daimler-Benz w 1994 roku założył spółkę Smart GmbH. W 2002 roku spółka podjęła współpracę z firmą Brabus, która dostarcza akcesoria do wszystkich modeli Smarta.


Spółka Smart GmbH współpracuje również z japońskim koncernem Mitsubishi. Pierwszy model Smarta zaprezentowano w 1997 roku we Frankfurcie, był to model - Smart City Coupé (Fortwo). W 2000 roku model ten wypuszczono w wersji cabrio. Stworzono także czteroosobowy model Smarta, nosi on nazwę Smart Forfour, na rynek wprowadzono go w 2004 roku.


Felgi SMART

Najczęściej sprzedają się felgi do następujących modeli marki: ForFour, ForTwo. Oferujemy duży wybór modeli felg aluminiowych do Smarta. Alufelgi firmy Racing Line posiadają niezbędne certyfikaty VIA, ASO, JWL, ISO. W sprzedaży posiadamy także opony wszystkich znanych marek do każdego auta. Jeśli nie jesteś przekonany jakie felgi będą pasowały do Twojego samochodu, zadzwoń a my pomożemy w dobraniu odpowiednich obręczy.

... (czytaj więcej) ... (ukryj)
pixel