Ζάντες Mitsubishi

W 1879 roku Yataro Iwasaki utworzył kompanię żeglugową Tsukomo Showkai. W późniejszych latach nazwa została zmieniona na Mitsubishi Shokai, a słowo Mitsubishi wywodzące z języka japońskiego ma znaczenie trzy diamenty. Po paru latach firma stale poszerzała działalność, budowała stocznie remontową, a także weszła na rynek usług pocztowych.


Historia MITSUBISHI

Szeroka gama felg Aluminiowych do MITSUBISHI. LadneFelgi.pl

Motoryzacyjny rozdział zaczął się w 1917 roku wtedy powstał pierwszy samochód – Mitsubishi Model A. Model ten inspirowany był Fiatem Zero, miał być wytrzymały i mieć małe spalanie paliwa. Model nie odniósł sukcesu, a produkcja została zakończona po wyprodukowaniu zaledwie 22 egzemplarzy. Po porażce pierwszego auta, Mitsubishi przez parę lat nie produkowało aut, ale nadal pracowało nad udoskonalaniem poszczególnych podzespołów. W 1931 roku wytworzono silnik diesla, który miał za zadanie napędzać ciężarówkę T1.


Podczas trwania II wojny światowej Mitsubishi produkowało m.in., samoloty na potrzeby japońskiej armii, a tuż po zakończeniu wojny, koncern został podzielony na wiele małych firm. Pierwszy powojenny pojazd osobowy wyjechał z fabryki w 1960 roku. W 1970 roku została odseparowana spółka Mitsubishi Motors Corporation. Celem było wytwarzanie samochodów oraz części do nich. Potem pojawił się model Lancer, który w krótkim czasie dostępny był także w Europie,Warto też wspomnieć o Mitsubishi L200. W 1978 roku odbyła się premiera pierwszej wersji samochodu, był to pick-up.


Od 2003 roku produkowane jest Mitsubishi Outlander. Ciekawostką jest, że w początkach 2014 roku w polskiej ofercie Mitsubishi premierę miała hybrydowa odmiana Outlander PHEV.W ofercie sprzedażowej Mitsubishi od 2010 roku pojawił się crossover ASX, który wyprodukowany był dzięki z współpracy z koncernem PSA. Globalnym samochodem jest nowy Space Star, którego produkcja rozpoczęła w 2012 roku w Tajlandii. Następnie samochód trafił do Europy, w tym również do Polski.


Felgi MITSUBISHI

Najczęściej sprzedają się felgi do następujących modeli marki MITSUBISHI: ASX, Carisma, Colt(V, VI, Cabrio), Galant, Grandis, L200, Lancer, Lancer Evolution, Outlander, Pajero (Panin, sport), Space (Runner, Star, Wagon).

Każdy posiadacz Mitsubishi znajdzie w naszej firmie odpowiednie felgi do swojego auta. Oferujemy alufelgi oraz opony do nich każdej marki. Powodzeniem wśród klientów cieszą się opony yokohama, które charakteryzują się bardzo dobrymi parametrami.

... (czytaj więcej) ... (ukryj)
pixel