Ζάντες Bentley

Marka Bentley jest bardzo ekskluzywną angielską marką samochodów osobowych.


Historia BENTLEYA

Szeroka gama felg Aluminiowych do BENTLEYA. LadneFelgi.pl

Historia rozpoczyna się od 1919 roku. Walter Owen Bentley, jako założyciel firmy interesował się branżą motoryzacyjną, która to rozwijała się coraz szybciej. Na początku swojej kariery skupiał się na sprowadzaniu pojazdów z Francji, z czasem jednak sam zajął się zaprojektowaniem i zbudował pierwszy, własny samochód.


Ciekawsze jest to, że przez kolejne 27 lat ani jeden model nie był w pełni skonstruowany przez Bentley'a. Elementami, którymi mógł pochwalić się Bentley, były silniki i nadwozia. W 1931 roku władze nad firmą przejęła marka Rolls-Royce. W rezultacie tego połączenia tworzyły się następne modele Bentleya, które stały się tylko usportowionymi wersjami modeli Rolls-Royce'a. Oznaczało to, że na początku plany Waltera Bentleya o tworzeniu typowo sportowych samochodów zostały zaprzepaszczone. Sytuacja ta trwała aż do 1998 roku, kiedy większą część udziałów nad firmą wykupił koncern Volkswagen.


Niemcy bardzo chcieli kontrolować markę Rolls-Royce, jednakże wynikły problemy i koncern BMW posiada teraz tę markę. Produkcja samochodów tej marki ma miejsce w brytyjskim mieście Crewe, a siedziba i fabryka przekształciły się w jedną z największych atrakcji turystycznych w tym regionie.


Felgi BENTLEY

Najczęściej sprzedają się alufelgi do następujących modeli marki BENTLEY: Arnage, Azure, Brooklands, Continental. Firma LadneFelgi oferuje opony wszystkich znanych marek. Jeśli szukasz felg do swojego auta, zadzwoń do nas, a wykwalifikowany zespół pomoże Ci w wyborze odpowieniego wzoru. Felgi aluminiowe posiadają gwarancję na okres 36 miesięcy. Ponadto felgi posiadają wszystkie certyfikaty, które dopuszczają do użytkowania na terenie Unii Europejskiej. Sprawdzona jakość i super cena tylko u nas.

... (czytaj więcej) ... (ukryj)
pixel