Ζάντες Chevrolet

W 1918 roku Chevrolet stał się jedną z najpopularniejszych firm w Stanach Zjednoczonych, gdy przejął go Motors. Stał się liderem rynku. Sukcesy, które osiągnęła firma w tym okresie były również zasługą inżynierów i konstruktorów, którzy stworzyli szereg przełomowych i znaczących innowacji, a także zrobili, aby te odkrycia wykorzystać do samochodów o umiarkowanych cenach.


Historia Chevroleta

Szeroka gama felg Aluminiowych do CHEVROLETA. LadneFelgi.pl

Marka Chevrolet był jednym z pierwszych producentów samochodów, który użył rozrusznika by zastąpić niewygodne i niebezpieczne korby. Jako pierwszy również, zaczął standardowo wyposażać tańsze samochody w elektryczne reflektory przednie.


Marka Chevrolet proponowała dużo różnorodnych opcji, takich jak wbudowane radio samochodowe albo szczęki hamulcowe. W 1929 roku Marka Chevrolet wprowadziła w swoich samochodach sześciocylindrowy silnik, który wkrótce potem uzyskał miano „żelaznego cudu” ze względu na wyniki i wytrzymałość.


W 1934 roku Chevrolet rozpowszechnił jeszcze jedno nowatorskie rozwiązanie motoryzacyjne – niezależne zawieszenie przednich kół – podniosło to bardzo komfort jazdy. Jednak prawdziwym przełomem w historii marki Chevrolet doprowadziło kilka modeli, które przez parę lat były na pierwszej pozycji, ciągłemu udoskonalaniu koncepcji konstrukcji podwozia.


Felgi CHEVROLET

Najczęściej sprzedają się felgi do następujących modeli marki Chevrolet: Aevo, Captiva, Cruze, Epica, Evanda, Kalos, Lacetti, Malibu, Mariz, Nubira, Orlando, Spark, Tacuma, Tahoe, Volt.

Firma LadneFelgi posiada felgi 15 i felgi 16 do każdego modelu Chevroleta. Oferujemy także opony wszystkich producentów w przystępnych cenach. Dzięki bezpośredniej współpracy z producentem jesteśmy w stanie zaoferować najniższe ceny felg i opon.

... (czytaj więcej) ... (ukryj)
pixel