Ζάντες Rover

Historia marki rozpoczęła się w 1883 roku. Nazwa Rover Cycle Comp powstała się na końcu lat 90-tych. Przedsiębiorstwo na początku zajmowało się wytwarzaniem rowerów.


Historia ROVERA

Szeroka gama felg Aluminiowych do ROVERA. LadneFelgi.pl

Pierwszym samochodem wyprodukowanym przez Rover był Rover 8. Wytworzony został w 1901 roku. Po zakończeniu II wojny światowej marka Rover była wykupywana przez różne firmy takie jak Leyland Motor Corp., British Leyland, Austin Rover Group aż w końcu przejął markę koncern BMW. Jednak w 2000 roku współpraca z BMW zakończyła się i firma Rover weszła w skład grupy MG Rover. BMW sprzedała markę Land Rover Fordowi, a w 2001 zaistniała trzecia generacja Range Rovera z silnikami BMW.


W 2004 roku na rynek wprowadzony zostaje model Discovery III, a potem do sprzedaży zostaje wprowadzony także Range Rover Sport. Jednak koncern miał problemy finansowe i w 2005 roku i wtedy ogłosili bankructwo. Aktualnie prawa do marki Rover posiada indyjski koncern Tata Motors, natomiast do produkowania modeli 25 i 75 ma chińskie przedsiębiorstwo SAIC, w rezultacie jest wyprodukowanie na rynek modelu Roewe 750.


Felgi ROVER

Najczęściej sprzedają się alufelgi do następujących modeli marki Rover: 25, 400, 45, 600, 75, Cabriolet, Streetwise.

Szukasz ładnych felg na lato? Mamy mnóstwo ciekawych wzorów felg do Twojego samochodu. Jeśli nie wiesz na jakie felgi się zdecydować, zadzwoń do nas, a postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania i doradzić w wyborze odpowiednich obręczy.

... (czytaj więcej) ... (ukryj)
pixel