Ζάντες Lexus

Lexus jest ekskluzywną marką, której producentem jest znana firma produkująca samochody, jest to Toyota. Toyota chciała rywalizować z europejskimi i amerykańskimi markami z segmentu Premium, więc podjęła kroki by stworzyć luksusową markę. Prace nad modelami marki Lexus zaczęły się w 1987 roku, a już niecałe dwa lata później model marki Lexus zaprezentował się na rynku.


Historia LEXUSA

Szeroka gama felg Aluminiowych do LEXUSA. LadneFelgi.pl

Modele Lexusa miały odbiegać od innych aut i wyróżniać się niezwykłą, jakością wykończenia i wykonania, niespotykaną sylwetką, jak również ceną. Już w 2007 roku firma J.D. Power and Associates, która analizowała rynek motoryzacyjny, uznała Lexusa za najbardziej wartościową markę na rynku amerykańskim.


Lexus LS 400 był wyróżniał się dość unikalną sylwetką, nie były wykorzstane żadne elementy od Toyoty. Napędzał go silnik benzynowy V8 o pojemności 4, 0 l i napędzany na tylną oś. Auto miało swoją premierę w 1989 r. w salonie samochodowym w Detroit. Ten model miał stworzyć rywalizację dla modeli samochodów Mercedesa i Bmw. Kolejne lata Lexus poświęcił na rozwoju swojej sieci przedstawicielstw w krajach europejskich i Japonii. W wschodu zaistniał i tam już został w 2005 roku, ukazując po roku na rynek kompaktowe IS-y, kabriolety SC i średnie limuzyny GS.


W 2006 roku firma zajęła się promocją nowej serii LS (LS 460 i LS 460 L), które zasłynęła, jako pierwsze auto z automatycznym systemem parkowania. Lexus z dumą pokazywał, wtedy modele LS, które potrafiły zaparkować na przedstawieniach bez pomocy kierowcy pomiędzy filarami postawionymi z kieliszków do szampana. Jury z całego świata było bardzo zachwycone modelami, które przedstawił Lexus, że podjęło decyzję przyznać tytuł World Car of the Year 2007.


Felgi LEXUS

Najczęściej sprzedają się felgi do następujących modeli marki LEXUS: GS, IS, IS SportCross, LS460, LS600h, LX, RX, SC.

W związku z dużym zainteresowaniem naszymi produktami powstały dwa oddziały stacjonarne w Warszawie i Gdańsku, w których możecie Państwo obejrzeć i zakupić alufelgi firmy Racing Line, felgi stalowe i opony. Nasz wykwalifikowany zespół pomoże wybrać felgi i opony pasujące do Twojego auta.

... (czytaj więcej) ... (ukryj)
pixel