Ζάντες Seat

Seat to hiszpańskie przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją samochodów osobowych, należy obecnie do grupy Volkswagena.


Historia SEATA

Szeroka gama felg Aluminiowych do SEATA. LadneFelgi.pl

Firma założona została w 1950 roku, a do twórców tej spółki należał m.in. Narodowy Instytut Przemysłu – w 51%. Pierwszy model o nazwie 1400 opracowany został dzięki licencji FIATA. Produkcja tego auta pod nazwą SEAT 1400 rozpoczęła się w 1953 roku w Barcelonie.


Drugi model seata wypuszczono cztery lata później, był to słynny niewielki model 600. Seat przez wiele lat unowocześniał i rozwijał zakłady w celu rozwoju firmy. W 1980 roku Narodowy Instytut Przemysłu odkupił od Fiata jego udziały. Dzięki temu właśnie Seat stał się pierwszym, w pełni hiszpańskim producentem samochodów. 51% udziałów tej spółki zostało wykupione przez VW w 1986 roku, dzięki czemu przejął on kontrolę nad spółką. Później nabył on kolejne udziały aż do 79%, po to by w latach 90 uzyskać 99,99%.


Od czasu integracji z grupą VW, Seat zdobył większą renomę. Marka w swojej ofercie ma szeroką gamę modeli, które wyróżniają się wzornictwem. Seat większość produkcji eksportuje, marka odnotowała intensywny wzrost sprzedaży, można mówić o dobrej kondycji tej firmy.


Felgi SEAT

Najczęściej sprzedają się felgi aluminiowe do następujących modeli marki Seat: Alhambra, Altea, Arosa, Cordoba, Exeo, Ibiza (III, IV, V), Inca, Leon, Toledo.

Największy wybór obręczy aluminiowych w firmie LadneFelgi. W ofercie posiadamy również nowe felgi stalowe. W naszej ofercie pojawiły się także opony wszystkich marek. Bardzo dobrymi parametrami charakteryzują się opony yokohama i można je kupić w bardzo atrakcyjnej cenie.

... (czytaj więcej) ... (ukryj)
pixel