Ζάντες Nissan

Obecnie wiele istniejących koncernów motoryzacyjnych, nie produkowało od razu samochodów. W przypadku japońskiego koncernu Nissan, produkcją aut zajął się od momentu istnienia firmy.


Historia NISSANA

Szeroka gama felg Aluminiowych do NISSANA. LadneFelgi.pl

Historia firmy sięga 1911 roku, kiedy w Tokio Masujiro Hashimoto, otworzył produkcję samochodów o nazwie Kwaishinsha. W 1914 roku wytworzono pierwsze auto, który nazwano DAT. Nazwa wywodzi się od pierwszych liter nazwisk osób, które pracowały przy jego tworzeniu.


W początkach lat 30-tych wytworzono prototyp „Datson”, którego nazwę potem zmieniono na Datsun. Gdy większość udziałów DAT miał Tobata Casting. Można zwrócić uwagę, że holding firm, który skupiał producentów części samochodowych tworzył się od 1928 roku. W roku 1933 związały się firmy, a jednocześnie był to pierwszy rok produkcji pojazdów przez Nissana. Nazwa marki wywodzi się z imienia prezydenta firmy, a mianowicie z połączenia sylab – Nihon Sangyo. Pierwszym seryjnie wyprodukowanym autem był Datsun, który powstawał od 1935 roku.


Podczas trwania II wojny światowej Nissan zajmował się produkcja aut na potrzeby wojska. Produkował także samoloty i silniki, a do tworzenia aut osobowych powrócił w 1947 roku. Wtedy również zaczęto współpracę z brytyjskim Austinem, w rezultacie było powstanie w 1953 roku licencyjnego pojazdu. W 1969 roku na rynku pojawił się doceniany model 240Z.Z jednych z najbardziej rozpoznawalnych samochodów Nissana, warto wymienić model Micra, który powstał w 1982 roku. Uwagę warto zwrócić również na Nissan Note i Juke oraz Qashqai, którego na rynku jest aktualnie odsłona drugiej generacji.


Istotne jest także, że w 1999 roku zatwierdzona została koalicja między Renault, a marką Nissan.Dość jeszcze istotnym faktem jest utworzenie nowej, ekskluzywnej marki Infiniti. Aktualnie samochody tej marki obecne są w Europie od 2008 roku. W 2012 roku koncern potwierdził swoje zamiary wobec powrotu marki Datsun.


Felgi NISSAN

Najczęściej sprzedają się felgi do następujących modeli marki NISSAN: Space Wagon, 350, Almera, Cubbe, Interstar, Juke, Kubistar, Maxima, Micra, Murano, Navara, Note, NV200, Pathfinder, Patrol GR, Pic up,Pick up, Pixo, Primaster, Primera, Qashqai, Terrano, Tiida, X-trail.

Niesamowite felgi aluminiowe do Nissana w każdym rozmiarze. Nasze felgi posiadają certyfikaty i dajemy na nie 3 letnią gwarancję. W sprzedaży posiadamy również opony zimowe i letnie wszystkich znanych marek. Zapraszamy do odwiedzenia naszych oddziałów w Gdańsku i Warszawie.

... (czytaj więcej) ... (ukryj)
pixel