Ζάντες Honda

Pierwsze wzory pojazdów marki Honda ukazały się w lat 60-tych. W 1948 roku firma, której właścicielem był Soichiro Hondę wpierw tworzyło części mechaniczne, silniki, jak również produkowano motocykle.


Historia HONDY

Szeroka gama felg Aluminiowych do HONDY. LadneFelgi.pl

Po II wojnie światowej brakowało środków transportu, więc Honda postanowiła wybudować niewielką fabrykę, w której produkowali motocykle napędzane niewielkimi silnikami. Pierwszym motocyklem był model Dream D-Type z 1949 r.


W 1960 roku konstruktorzy Honda wyprodukowali swój pierwszy prototyp samochodu osobowego, który z założenia przeznaczony był na japoński rynek. Ciekawostką jest, że jako pierwszym seryjnym modelem okazała się półciężarówka T360. Pick-up pojawił się w 1963 roku i był dostępny w czterech różnych wersjach nadwozia (także, jako van!). Na rynku japońskim, markę tych samochodów kupowano się coraz częściej, jednak nie Honda nie mogła podbić rynku zagranicznego. Mieszkańcy USA lubili bardzo duże auta, zaś małe modele Hondy nie miały popytu. Honda zaproponowała dla Amerykanów w 1976 r. model Accord. Był to samochód większy od Hondy Civic. W latach 90-tych Honda miała rozbudować swoją sieć dystrybucji i rozwoju również w Europie.


Felgi HONDA

Najczęściej sprzedają się felgi do następujących modeli marki HONDA: Accord, Civic, CR-V, CR-Z, FR-V, HR-V, Insight, Intergra, Jazz, Logo, Prelude, Shuttle, Stream.

Sprawdź naszą ofertę już dziś. Jeśli potrzebujesz porady i nie wiesz jakie alufelgi do swego auta powinieneś wybrać, zadzwoń do nas, wykwalifikowany zespół doradzi i pomoże Ci w wyborze odpowiednich felg. Felgi aluminiowe firmy Racing Line posiadają gwarancję na 36 miesięcy.

... (czytaj więcej) ... (ukryj)
pixel