Ζάντες Land Rover

LAND ROVER jest to angielska marka wytwarzająca samochody terenowe dla wojska oraz cywilnych klientów. Marka ta pojawiła się na rynku w 1948 roku. Od 1975 roku LAND ROVER funkcjonuje, jako samodzielna i niepodlegająca nikomu marka.


Historia LAND ROVER

Szeroka gama felg Aluminiowych do LAND ROVER. LadneFelgi.pl

Pierwszy pojazd LAND ROVER stworzony był w 1947 roku przez Maurice`a Wilksa, był on dyrektorem projektantów marki Rover. Inspiracją pierwszego modelu był amerykański Jeep, który używany był w czasach II wojny światowej. W 1957 roku pierwszy raz pod maską LAND ROVERa ukazał się silnik wysokoprężny. W 1958 roku wytworzona została następna generacja (Series II) angielskiego samochodu.


Na rynku motoryzacyjnym po raz pierwszy pojawia się Range Rover. Produkowane miały być luksusowe wydania samochodów LAND ROVER posiadające silnik V8. Konstrukcja pojazdu opierała się na bardzo mocnej ramie, do której mocowane było trzydrzwiowe nadwozie. Samochód posiadał permanentny napęd na cztery koła.. W 1994 roku niemiecki koncern BMW wykupił markę Rover. Chwilę po tym został zaprezentowany nowy Range Rover, który uznawany był, jako luksusowy SUV. W 1997 roku przedstawiono po raz pierwszy model Freelander. W krótkim czasie stał się najlepiej sprzedającym się modelem w tym segmencie w Europie.


W 2000 roku BMW rezygnuje się marki LAND ROVER, sprzedając ją koncernowi Ford. W 2002 roku ukazała trzecia odsłona Range Rovera, jednak rok później trzecia generacja modelu Discovery. W 2008 roku Ford sprzedał angielską markę indyjskiemu koncernowi Tata.


Felgi LAND ROVER

Najczęściej sprzedają się felgi do następujących modeli marki LAND ROVER: Discovery, Freelanger, Range Rover.

Duży wybór felg aluminiowych do LAND ROVERA na każdą porę roku. Na alufelgi firmy Racing Line udzielana jest gwarancja na 36 miesięcy. W sprzedaży posiadamy także opony wszystkich znanych marek. Zapraszamy do naszych sklepów stacjonarnych w Gdańsku i Warszawie, tam mozecie Państwo na żywo obejrzeć wiele modeli felg, a wykwalifikowany sprzedawca na pewno pomoże w wyborze odpowiednich obręczy.

... (czytaj więcej) ... (ukryj)
pixel