Ζάντες Mini

Mini jest bardzo znaną marką, można uznać za legendę brytyjskich marek wśród samochodów osobowych. Jest to również marka uznana za jedną z najbardziej modnych marek aut na świecie.


Historia MINI

Szeroka gama felg Aluminiowych do MINI. LadneFelgi.pl

Jego historia zaczyna się 1959 roku, a produkowany był w oryginalnej wersji do 2000 roku, przez takie przedsiębiorstwa jak Austin czy Rover. Kontynuując swoją popularność, w 2000 roku utworzyła się marka MINI, która produkowała nowe wcielenia tego modelu. Mini powstało w 1959 roku, miała być alternatywą dla droższych samochodów. Pomimo małych rozmiarów, pojazd był całkiem pojemny, ponieważ aż 80 procent jego przestrzeni podwozia stanowiła powierzchnia pasażerska.


Współczesna wersja tego auta, która produkowana od 2001 roku, to już inna, nowa filozofia konstrukcyjna. Model nie jest już tak mały, posiada wymiary obecnych samochodów z segmentu B, do którego zresztą należy. Największą cechą jest stylistyka, która nawiązuje do oryginału z 1959 roku. Model Mini zaliczany się do aut z grupy premium, jest więc znacznie droższy od wielu innych aut z tego segmentu. Obecnie marka należy do BMW, produkuje kilka modeli, które odnoszą się do legendy sprzed wielu lat, a wszystkie inspiracje czerpie się z historycznych korzeni oryginalnego Mini.


Felgi MINI

Najczęściej sprzedają się Felgi do następujących modeli marki MINI: MINI RTO, MINI-N, UKL-L, MINI CABRIO, MINI CLUBMAN. Największy wybór alufelg do MINI w firmie LadneFelgi. Oferujemy szeroką gamę wzorów felg aluminiowych oraz opony letnie i zimowe do każdego samochodu. Powodzeniem cieszą się opony w rozmiarze 205/55 r16.

... (czytaj więcej) ... (ukryj)
pixel