Ζάντες Isuzu

Markę Isuzu można zaliczyć do najstarszych japońskich wytwórców aut. Wytwarzane są także samochody dostawcze i terenowe, jak również ciężarowe, autobusy oraz produkuje silniki spalinowe. Silniki japońskiej marki są lub były używane do aut marek Opel, Honda, jak również Chevrolet, Saab i także Renault.


Historia ISUZU


Szeroka gama felg Aluminiowych do ISUZU. LadneFelgi.pl

W roku 1916 powstała firma ISUZU Motors Limited jest wiodącym się producentem aut. ISUZU Motors Limited produkuje także bardzo dużo użytkowych silników wysokoprężnych. Do dnia dzisiejszego firma wyprodukowała ponad 23 miliony jednostek napędowych diesla. Silniki wysokoprężne ISUZU stosowane są przez bardzo duże grono producentów z całego świata. Wielkie koncerny wybierają je ze względu na niespotykaną trwałość, doskonałe osiągi oraz niskie zużycie paliwa. Silniki Diesla tej marki są używane nie tylko autach, ale również stosuje się je także do napędu statków, ciężkich maszyn do wytwarzania energii elektrycznej.


Firma ma również zakłady produkcyjne nie tylko Japonii ale także, m.in. w: Tajlandii i Indonezji produkuje samochody,w Polsce i USA natomiast silniki.


Felgi ISUZU

Najczęściej sprzedają się felgi do ISUZU D-Max. Cała nasza oferta przedstawiona jest na stronie LadneFelgi, tam z całą pewnością każdy klient znajdzie coś dla siebie. W razie pytań służymy pomocą, pomożemy wybrać odpowienie felgi i opony do Twojego auta. Błyskawiczna wysyłka kurierem - do 3 dni roboczych, oferujemy przesyłkę gratis.

... (czytaj więcej) ... (ukryj)
pixel