Ζάντες Chrysler

Walter Percy Chrysler w 1925 roku stworzył własne przedsiębiorstwo i uruchomił produkcję projektowanych przez siebie pojazdów. Chrysler w szybkim tempie zbudował popularną markę na rynku amerykańskim.


Historia CHRYSLERA

Szeroka gama felg Aluminiowych do CHRYSLERA. LadneFelgi.pl

W 1936 roku Chrysler był drugim, co wielkości producentem aut. Do rozwoju przyczyniła się stosowana zaawansowana technologia oraz wysoki poziom inżynierii. Chrysler wzorował się technologią stosowaną w branży wojskowej. Filtry olejowe i powietrza, silniki o wysokiej kompresji, płyny chłodzące, hydrauliczne hamulce, podpory gumowe silnika zmniejszające wibracje podczas pracy są to zastosowania, którymi może pochwalić się marka Chrysler.


Na początku lat 60-tych marka Chrysler zaskoczyła konkurencję konstrukcją swoich samochodów. Jako jedyny amerykański producent zastosował do swoich samochodów nową konstrukcję podwozia „Unibody” czy też monocoque. W Wielkiej Brytanii powstała spółka British Rootes Group, we Francji znaczyła auta marką Simca natomiast w Hiszpanii Barreiros. Pod koniec lat 70-tych marka Chrysler ponownie postawiła powalczyć o bycie na rynku motoryzacyjnym. Lata 80-te okazały się jednak trudnym okresem w historii marki. Koncern stworzył następną markę AMC, która od 1987 roku, która odpowiadała za dystrybucję terenówek Jeep.


Na początku lat 90-tych Chrysler ponownie spróbował inwazji na Europę. Rozpoczął produkcję samochodów marki Jeep w Austrii, a w 1993 r. ponownie pojawił się Wielkiej Brytanii. Jeep został jednym z najlepiej sprzedających się modeli z marki Chrysler. Od 2008 roku koncern wciąż współpracuje z indyjską firmą TATA Motors.


Felgi CHRYSLER

Najczęściej sprzedają się felgi do następujących modeli marki CHRYSLER: 300C, 300M, Crossfire, Grand Voyager, Neon, PT Cruiser, Sebring, Stratus, Voyager.

W ofercie firmy LadneFelgi znajdziecie Państwo felgi aluminiowe, felgi stalowe oraz opony. Zapraszamy do naszych oddziałów w Warszawie i Gdańsku, tam mogą Państwo zobaczyć i zakupić felgi do swojego auta. Wszystkie paczki przygotowywane do wysyłki są starannie zabezpieczone i zapakowane. Współpracujemy z solidną firmą kurierską DPD, dzięki której towar dostarczany jest w ciągu 24 godzin od nadania.

... (czytaj więcej) ... (ukryj)
pixel