Smitherim
Εκπτωση

Μοντέλο: FBX254
548,50 € / σετ (4 τεμ.) ακαθάριστο
πίσω
σετ (4 τεμ.)
ακαθάριστο
137,13 € / pc. ακαθάριστο- Μέγεθος ζαντών:18"
- Πλάτος:7.5"
- Διάστημα:5x112
- ET:40
- Φορτίο [kg]:690
- Παραλλαγή (πλάτος):4 πανομοιότυπα
- Βάρος [kg]:9 kg
felgi RacingLine

Μοντέλο: FBX298
731,00 € / σετ (4 τεμ.) ακαθάριστο
πίσω
σετ (4 τεμ.)
ακαθάριστο
182,75 € / pc. ακαθάριστο- Μέγεθος ζαντών:18"
- Πλάτος:8"
- Διάστημα:5x112
- ET:40
- Φορτίο [kg]:690
- Παραλλαγή (πλάτος):4 πανομοιότυπα
Felgi Seat OE
Στην προώθηση
706,80 € ακαθάριστοΧαμηλότερη τιμή από 30 ημέρες πριν την έκπτωση565,40 € / komplet (4szt.) ακαθάριστο

Μοντέλο: SE018019 MK539 ABRERA I
πίσω
komplet (4szt.)
ακαθάριστο
141,35 € / pc. ακαθάριστο- Μέγεθος ζαντών:19"
- Πλάτος:8"
- Διάστημα:5x112
- ET:50
- κεντρική τρύπα:57.1
- Παραλλαγή (πλάτος):4 πανομοιότυπα
Felgi Seat OE
Στην προώθηση
706,80 € ακαθάριστοΧαμηλότερη τιμή από 30 ημέρες πριν την έκπτωση565,40 € / komplet (4szt.) ακαθάριστο

Μοντέλο: SE018019 MK539 ABRERA I
πίσω
komplet (4szt.)
ακαθάριστο
141,35 € / pc. ακαθάριστο- Μέγεθος ζαντών:19"
- Πλάτος:8"
- Διάστημα:5x112
- ET:50
- κεντρική τρύπα:57.1
- Παραλλαγή (πλάτος):4 πανομοιότυπα
Felgi Seat OE
Στην προώθηση
706,80 € ακαθάριστοΧαμηλότερη τιμή από 30 ημέρες πριν την έκπτωση565,40 € / komplet (4szt.) ακαθάριστο

Μοντέλο: SE018019 MK539 ABRERA I
πίσω
komplet (4szt.)
ακαθάριστο
141,35 € / pc. ακαθάριστο- Μέγεθος ζαντών:19"
- Πλάτος:8"
- Διάστημα:5x112
- ET:50
- κεντρική τρύπα:57.1
- Παραλλαγή (πλάτος):4 πανομοιότυπα
Felgi Audi OE
Συνιστάται

Μοντέλο: 8V0601025BC
158,30 € / szt. ακαθάριστο
πίσω
szt.
ακαθάριστο
- Μέγεθος ζαντών:18"
- Πλάτος:8"
- Διάστημα:5x112
- ET:46
- κεντρική τρύπα:57.1
- Παραλλαγή (πλάτος):4 πανομοιότυπα
felgi RacingLine

Μοντέλο: FBX298
731,00 € / σετ (4 τεμ.) ακαθάριστο
πίσω
σετ (4 τεμ.)
ακαθάριστο
182,75 € / pc. ακαθάριστο- Μέγεθος ζαντών:18"
- Πλάτος:8"
- Διάστημα:5x100
- ET:40
- Φορτίο [kg]:690
- Παραλλαγή (πλάτος):4 πανομοιότυπα
Felgi Audi OE
Στην προώθηση
658,30 € ακαθάριστοΧαμηλότερη τιμή από 30 ημέρες πριν την έκπτωση585,10 € / komplet (4szt.) ακαθάριστο

Μοντέλο: 89A601025B
πίσω
komplet (4szt.)
ακαθάριστο
146,28 € / pc. ακαθάριστο- Μέγεθος ζαντών:19"
- Πλάτος:8"
- Διάστημα:5x112
- ET:45
- κεντρική τρύπα:66.5
- Παραλλαγή (πλάτος):4 πανομοιότυπα
felgi RacingLine

Μοντέλο: FBX298
731,00 € / σετ (4 τεμ.) ακαθάριστο
πίσω
σετ (4 τεμ.)
ακαθάριστο
182,75 € / pc. ακαθάριστο- Μέγεθος ζαντών:18"
- Πλάτος:8"
- Διάστημα:5x100
- ET:40
- Φορτίο [kg]:690
- Παραλλαγή (πλάτος):4 πανομοιότυπα
Felgi Audi OE
Στην προώθηση

Μοντέλο: 89A601025B
Κανονική τιμή: 536,30 € ακαθάριστο487,30 € / komplet (4szt.) ακαθάριστο
πίσω
komplet (4szt.)
ακαθάριστο
Η χαμηλότερη τιμή του προϊόντος κατά τις 30 ημέρες πριν από την έκπτωση: 609,50 €121,83 € / pc. ακαθάριστο- Μέγεθος ζαντών:19"
- Πλάτος:8"
- Διάστημα:5x112
- ET:45
- κεντρική τρύπα:57.1
- Παραλλαγή (πλάτος):4 πανομοιότυπα
Felgi Audi OE

Μοντέλο: 4KE601025BD
487,30 € / komplet (4szt.) ακαθάριστο
πίσω
komplet (4szt.)
ακαθάριστο
121,83 € / pc. ακαθάριστο- Μέγεθος ζαντών:19"
- Πλάτος:8"
- Διάστημα:5x112
- ET:43
- κεντρική τρύπα:66.45 AUDI
- Παραλλαγή (πλάτος):4 πανομοιότυπα
felgi RacingLine

Μοντέλο: XE351
731,00 € / σετ (4 τεμ.) ακαθάριστο
πίσω
σετ (4 τεμ.)
ακαθάριστο
182,75 € / pc. ακαθάριστο- Μέγεθος ζαντών:18"
- Πλάτος:8"
- Διάστημα:5x112
- ET:40
- Φορτίο [kg]:690
- Παραλλαγή (πλάτος):4 πανομοιότυπα
Smitherim

Μοντέλο: FBX481
730,70 € / komplet (4szt.) ακαθάριστο
πίσω
komplet (4szt.)
ακαθάριστο
- Μέγεθος ζαντών:18"
- Πλάτος:8"
- Διάστημα:5x112
- ET:40
- Φορτίο [kg]:715
- Παραλλαγή (πλάτος):4 πανομοιότυπα
felgi RacingLine
Στην προώθηση

Μοντέλο: H5060
Κανονική τιμή: 877,30 € ακαθάριστο745,70 € / σετ (4 τεμ.) ακαθάριστο
πίσω
σετ (4 τεμ.)
ακαθάριστο
Η χαμηλότερη τιμή του προϊόντος κατά τις 30 ημέρες πριν από την έκπτωση: 745,70 €186,43 € / pc. ακαθάριστο- Μέγεθος ζαντών:19"
- Πλάτος:8.5"
- Διάστημα:5x112
- ET:40
- Φορτίο [kg]:690
- Παραλλαγή (πλάτος):4 πανομοιότυπα
Felgi Haxer

Μοντέλο: HX046F
999,00 € / komplet (4szt.) ακαθάριστο
πίσω
komplet (4szt.)
ακαθάριστο
- Μέγεθος ζαντών:19"
- Πλάτος:8.5"
- Διάστημα:5x112
- ET:40
- Φορτίο [kg]:950
- Παραλλαγή (πλάτος):4 πανομοιότυπα
Smitherim

Μοντέλο: SM02
3 172,90 € / komplet (4szt.) ακαθάριστο
πίσω
komplet (4szt.)
ακαθάριστο
- Μέγεθος ζαντών:19"
- Πλάτος:8"
- Διάστημα:5x112
- ET:40
- Μέθοδος κατασκευής:Forged
- Φορτίο [kg]:750
- Παραλλαγή (πλάτος):4 πανομοιότυπα
Smitherim

Μοντέλο: SM01
3 043,70 € / komplet (4szt.) ακαθάριστο
πίσω
komplet (4szt.)
ακαθάριστο
- Μέγεθος ζαντών:19"
- Πλάτος:8.5"
- Διάστημα:5x112
- ET:46
- Μέθοδος κατασκευής:Forged
- Φορτίο [kg]:850
- Παραλλαγή (πλάτος):4 πανομοιότυπα
felgi RacingLine

Μοντέλο: FBX261
877,30 € / σετ (4 τεμ.) ακαθάριστο
πίσω
σετ (4 τεμ.)
ακαθάριστο
219,33 € / pc. ακαθάριστο- Μέγεθος ζαντών:19"
- Πλάτος:8"
- Διάστημα:5x112
- ET:44
- Φορτίο [kg]:765
- Παραλλαγή (πλάτος):4 πανομοιότυπα
Felgi Haxer

Μοντέλο: HX024F
999,00 € / σετ (4 τεμ.) ακαθάριστο
πίσω
σετ (4 τεμ.)
ακαθάριστο
249,75 € / pc. ακαθάριστο- Μέγεθος ζαντών:19"
- Πλάτος:8.5"
- Διάστημα:5x112
- ET:40
- Φορτίο [kg]:900
- Παραλλαγή (πλάτος):4 πανομοιότυπα
Felgi Haxer

Μοντέλο: HX019F
999,00 € / σετ (4 τεμ.) ακαθάριστο
πίσω
σετ (4 τεμ.)
ακαθάριστο
249,75 € / pc. ακαθάριστο- Μέγεθος ζαντών:19"
- Πλάτος:8.5"
- Διάστημα:5x112
- ET:40
- Φορτίο [kg]:765
- Παραλλαγή (πλάτος):4 πανομοιότυπα




Μοντέρνος σχεδιασμός
Τέλεια εφαρμογή
Υψηλή ανθεκτικότητα
Δωρεάν αποστολή εντός 24 ωρών
Ατομικό έργο
Αφοσιωμένος φροντιστής









