Felgi Seat OE

Μοντέλο: ABRERA MK539
458,50 € / komplet (4szt.) ακαθάριστο
πίσω
komplet (4szt.)
ακαθάριστο
114,63 € / pc. ακαθάριστο- Μέγεθος ζαντών:16"
- Πλάτος:6.5"
- Διάστημα:4x100
- ET:40
- Παραλλαγή (πλάτος):4 πανομοιότυπα
Felgi Seat OE

Μοντέλο: ABRERA MK539
458,50 € / komplet (4szt.) ακαθάριστο
πίσω
komplet (4szt.)
ακαθάριστο
114,63 € / pc. ακαθάριστο- Μέγεθος ζαντών:16"
- Πλάτος:6.5"
- Διάστημα:4x100
- ET:40
- Παραλλαγή (πλάτος):4 πανομοιότυπα
felgi RacingLine

Μοντέλο: FBX298
731,00 € / σετ (4 τεμ.) ακαθάριστο
πίσω
σετ (4 τεμ.)
ακαθάριστο
182,75 € / pc. ακαθάριστο- Μέγεθος ζαντών:18"
- Πλάτος:8"
- Διάστημα:5x100
- ET:40
- Φορτίο [kg]:690
- Παραλλαγή (πλάτος):4 πανομοιότυπα
Toyota OE

Μοντέλο: PW457-42000
487,60 € / komplet (4szt.) ακαθάριστο
πίσω
komplet (4szt.)
ακαθάριστο
121,90 € / pc. ακαθάριστο- Μέγεθος ζαντών:17"
- Πλάτος:7"
- Διάστημα:5x114.3
- ET:35
- κεντρική τρύπα:67.1
- Παραλλαγή (πλάτος):4 πανομοιότυπα
felgi RacingLine

Μοντέλο: I0257
609,00 € / σετ (4 τεμ.) ακαθάριστο
πίσω
σετ (4 τεμ.)
ακαθάριστο
152,25 € / pc. ακαθάριστο- Μέγεθος ζαντών:17"
- Πλάτος:7.5"
- Διάστημα:5x114.3
- ET:42
- Φορτίο [kg]:690
- Παραλλαγή (πλάτος):4 πανομοιότυπα
felgi RacingLine

Μοντέλο: FBX298
731,00 € / σετ (4 τεμ.) ακαθάριστο
πίσω
σετ (4 τεμ.)
ακαθάριστο
182,75 € / pc. ακαθάριστο- Μέγεθος ζαντών:18"
- Πλάτος:8"
- Διάστημα:5x100
- ET:40
- Φορτίο [kg]:690
- Παραλλαγή (πλάτος):4 πανομοιότυπα
Toyota OE

Μοντέλο: PW457-42000
487,60 € / komplet (4szt.) ακαθάριστο
πίσω
komplet (4szt.)
ακαθάριστο
121,90 € / pc. ακαθάριστο- Μέγεθος ζαντών:17"
- Πλάτος:7"
- Διάστημα:5x114.3
- ET:35
- κεντρική τρύπα:67.1
- Παραλλαγή (πλάτος):4 πανομοιότυπα
MAK

Μοντέλο: HIGHLANDS
609,30 € / σετ (4 τεμ.) ακαθάριστο
πίσω
σετ (4 τεμ.)
ακαθάριστο
152,33 € / pc. ακαθάριστο- Μέγεθος ζαντών:17"
- Πλάτος:7"
- Διάστημα:5x114.3
- ET:50
- Παραλλαγή (πλάτος):4 πανομοιότυπα
felgi RacingLine
Το μπεστ σέλερ μας

Μοντέλο: L1432
609,00 € / σετ (4 τεμ.) ακαθάριστο
πίσω
σετ (4 τεμ.)
ακαθάριστο
152,25 € / pc. ακαθάριστο- Μέγεθος ζαντών:17"
- Πλάτος:7.5"
- Διάστημα:5x110
- ET:41
- Παραλλαγή (πλάτος):4 πανομοιότυπα
felgi RacingLine

Μοντέλο: I5660
731,00 € / σετ (4 τεμ.) ακαθάριστο
πίσω
σετ (4 τεμ.)
ακαθάριστο
182,75 € / pc. ακαθάριστο- Μέγεθος ζαντών:18"
- Πλάτος:8"
- Διάστημα:5x110
- ET:33
- Φορτίο [kg]:690
- Παραλλαγή (πλάτος):4 πανομοιότυπα
felgi RacingLine

Μοντέλο: B1110
448,30 € / σετ (4 τεμ.) ακαθάριστο
πίσω
σετ (4 τεμ.)
ακαθάριστο
112,08 € / pc. ακαθάριστο- Μέγεθος ζαντών:15"
- Πλάτος:6.5"
- Διάστημα:4x100
- ET:35
- Παραλλαγή (πλάτος):4 πανομοιότυπα
felgi RacingLine

Μοντέλο: H4101
877,30 € / σετ (4 τεμ.) ακαθάριστο
πίσω
σετ (4 τεμ.)
ακαθάριστο
219,33 € / pc. ακαθάριστο- Μέγεθος ζαντών:19"
- Πλάτος:8.5"
- Διάστημα:5x114.3
- ET:40
- Φορτίο [kg]:735
- Παραλλαγή (πλάτος):4 πανομοιότυπα
Opel OE

Μοντέλο: OP097
390,00 € / σετ (4 τεμ.) ακαθάριστο
πίσω
σετ (4 τεμ.)
ακαθάριστο
97,50 € / pc. ακαθάριστο- Μέγεθος ζαντών:17"
- Πλάτος:7"
- Διάστημα:5x110
- ET:44
- κεντρική τρύπα:65.1
- Παραλλαγή (πλάτος):4 πανομοιότυπα
felgi RacingLine
Στην προώθηση

Μοντέλο: B5083
Κανονική τιμή: 731,00 € ακαθάριστο584,90 € / σετ (4 τεμ.) ακαθάριστο
πίσω
σετ (4 τεμ.)
ακαθάριστο
Η χαμηλότερη τιμή του προϊόντος κατά τις 30 ημέρες πριν από την έκπτωση: 694,40 €146,23 € / pc. ακαθάριστο- Μέγεθος ζαντών:18"
- Πλάτος:8"
- Διάστημα:5x100
- ET:35
- κεντρική τρύπα:57.1
- Παραλλαγή (πλάτος):4 πανομοιότυπα
Smitherim

Μοντέλο: FBX481
730,70 € / komplet (4szt.) ακαθάριστο
πίσω
komplet (4szt.)
ακαθάριστο
- Μέγεθος ζαντών:18"
- Πλάτος:8"
- Διάστημα:5x112
- ET:40
- Φορτίο [kg]:715
- Παραλλαγή (πλάτος):4 πανομοιότυπα
felgi RacingLine

Μοντέλο: IN3627F
609,00 € / σετ (4 τεμ.) ακαθάριστο
πίσω
σετ (4 τεμ.)
ακαθάριστο
152,25 € / pc. ακαθάριστο- Μέγεθος ζαντών:17"
- Πλάτος:7"
- Διάστημα:5x100
- ET:46
- Φορτίο [kg]:690
- Παραλλαγή (πλάτος):4 πανομοιότυπα
felgi RacingLine

Μοντέλο: REW018
731,00 € / σετ (4 τεμ.) ακαθάριστο
πίσω
σετ (4 τεμ.)
ακαθάριστο
182,75 € / pc. ακαθάριστο- Μέγεθος ζαντών:18"
- Πλάτος:8"
- Διάστημα:5x114.3
- ET:42
- Φορτίο [kg]:715
- Παραλλαγή (πλάτος):4 πανομοιότυπα
felgi RacingLine

Μοντέλο: I5599
1 096,80 € / σετ (4 τεμ.) ακαθάριστο
πίσω
σετ (4 τεμ.)
ακαθάριστο
274,20 € / pc. ακαθάριστο- Μέγεθος ζαντών:20"
- Πλάτος:9.5"
- Διάστημα:5x115
- ET:18
- Φορτίο [kg]:850
- Παραλλαγή (πλάτος):4 πανομοιότυπα
Smitherim
Εκπτωση

Μοντέλο: YF5690
141,40 € / szt. ακαθάριστο
πίσω
szt.
ακαθάριστο
35,35 € / pc. ακαθάριστο- Μέγεθος ζαντών:17"
- Πλάτος:7"
- Διάστημα:5x114.3
- ET:43.5
- Φορτίο [kg]:620
- Παραλλαγή (πλάτος):4 πανομοιότυπα
Smitherim
Εκπτωση

Μοντέλο: YF5694
106,50 € / szt. ακαθάριστο
πίσω
szt.
ακαθάριστο
- Μέγεθος ζαντών:16"
- Πλάτος:6.5"
- Διάστημα:5x114.3
- ET:40
- Φορτίο [kg]:620
- Παραλλαγή (πλάτος):4 πανομοιότυπα




Μοντέρνος σχεδιασμός
Τέλεια εφαρμογή
Υψηλή ανθεκτικότητα
Δωρεάν αποστολή εντός 24 ωρών
Ατομικό έργο
Αφοσιωμένος φροντιστής









